Decyzja dnia

Czy mój chłopak jest impotentem? Renata

Mam bardzo delikatny problem z którym nie umiem sobie poradzić. Spotykam się z chłopakiem starszym o 5 lat. Różnica nie jest wielka, to nadal młody facet. Nie wygląda na chorego, nigdy nie miał żadnych problemów. Aż tu nagle zaczęły się poważne kłopoty w sypialni. Mnie to zawstydza, on się zamyka w sobie i zaraz to wszystko się rozleci. Bardzo tego nie chcę, bo uważam, że ze wszystkim możemy sobie RAZEM poradzić! Do tej pory nie narzekałam na jego umiejętności w łóżku, a teraz zaczynamy się unikać. On nie chce się ośmieszać, a ja nie mam zamiaru psuć mu humoru.

Prawda jest taka, że od kilku tygodni różnie z nim bywa. Czasami jest świetnie, a kiedy indziej on po prostu nie daje rady. Ciało odmawia posłuszeństwa i do niczego nie dochodzi. Jakbym się nie starała, to nic z tego. A skoro tak, to nie chodzi raczej o chorobę, bo inaczej nigdy by się nie udawało. Myślę, że to wina stresu i nadmiaru pracy. Facet nie może ukryć swojej słabości i to raczej normalne, ale chciałabym coś z tym zrobić. On nie chce na ten temat rozmawiać, a jeśli to się będzie powtarzało, to zupełnie przestanie w siebie wierzyć.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-09 16:44:42

Mój mąż jak zaczęliśmy współżycie bardzo się stresował miał stresującą prace studia i nie zawsze się udawało. Jemu pomogły preparaty z żeńszeniem, rozmowy, mój spokój i cierpliwość. I samo przeszło. Przestał brać żeńszeń bo uwierzył że nawet jak ma gorszy dzień to nic się nie stanie złego i przestał się aż tak denerwować w sypialni.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-09 01:57:25

A nie pomyślałaś, że po prostu już go nie kręcisz fizycznie ? Już mu nie staje na twój widok z przyzwyczajenia, a może się zaniedbałaś i już go nie podniecasz itp. Albo może bierze jakieś leki, które hamują libido i mu nie staje...często antydepresanty lub leki na nerwicę hamują popęd seksualny, znam to z autopsji, więc może ty nie wiesz wszystkiego na temat jego zdrowia. Tak czy siak, powinnaś z nim przysiąść i porozmawiać jak dorośli ludzie i coś z tym zrobić, bo to nie jest normalne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1