Decyzja dnia

Czy mogę sama uczesać się na wesele? Szkoda pieniędzy na fryzjera... Agnieszka

Ciekawa jestem, co mi doradzicie, bo jestem w kropce. Przypadła mi zaszczytna rola świadkowej na ślubie przyjaciółki, ale szczerze mówiąc, już mam tego dosyć. Nie jestem jakąś wieśniarą, więc nie zrobię jej wstydu, a i tak jej otoczenie wypytuje, co będę miała na sobie, jaką sukienkę, jakie buty, fryzurę, kiedy zrobię sobie profesjonalny makijaż, manicure... To jakieś szaleństwo. Chcę wyglądać schludnie, ale nie mam zamiaru wydawać na to wszystkich oszczędności. Których zresztą nie mam.

Sukienkę i buty już mam. Pokazałam jej nawet, zaakceptowała i z głowy. Chociaż to też wydaje mi się dziwne, żeby ona musiała to wcześniej zatwierdzać... Największy problem mam z całą resztą, bo tak naprawdę to nie wybierałam się do żadnego salonu piękności. Cerę mam ładną, wystarczy zwykły domowy makijaż. A na głowie nie chcę mieć żadnych koków, tylko proste, rozpuszczone włosy. Potrafię to zrobić sama.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 14:10:46

Sugeruję zrobić troszkę mocniejszy makijaż niż na codzień bo na zdjęciach będziesz wyglądała kiepsko. i w drogerii można kupić fixer do makijażu, jak się nim spryska gotowy makijaż to wytrzyma całą noc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 09:11:34

Była świadkową u faceta, ale kwestie takie jak sukienka ustalałam z panną młodą. Makijaż i włosy zrobiłam sobie sama i nawet nie pomyślałam, ze muszę iść do fryzjera. Tzn mogłabym, ale przez to w kopercie znalazłoby się znacznie mniej...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 08:58:59

Musisz iść do fryzjera. Jeśli tego nie zrobisz zgarnie cię policja ślubna, pójdziesz siedzieć i narobisz sobie wstydu i pannie młodej też.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 11:31:45

hahahhaa

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-23 08:51:48

Będziesz świadkiem. Czyli jednak chcąc nie chcąc będziesz w centrum zainteresowania. Raczej wypada wyglądac inaczej niż na codzień. Nie mowie o koki tylko dziewczęcej fryzurze. Makijaż tez musi być trwały i dobrze prezentować się nie tylko na żywo ale i na zdjęciach/filmie. Można wyglądać schludnie, skromnie i gustownie. Jednak spływający podkład i rozczochrane włosy nie koniecznie będę dobrze wyglądać

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1