Decyzja dnia

Czy mogę pójść na studniówkę nie z moim chłopakiem, ale kimś innym? A., 18 l.

Zaraz studniówka, a ja nie wiem co robić. Jestem w szczęśliwym związku z mężczyzną starszym od siebie. Nie jest to przelotny związek - jesteśmy już razem trochę czasu. Planujemy wspólną przyszłość. Moje rówieśniczki mają chłopaków; rówieśników lub starszych od siebie nie więcej niż 3 lata.

Zastanawiam się, jak to będzie wyglądało; sami młodzi i facet pod trzydziestkę, niewiele młodszy od niektórych nauczycieli... Nie rozmawiałam z nim jeszcze na ten temat. W głowie mam najgorsze scenariusze - krzywe spojrzenia grona pedagogicznego, niektórych uczniów.. albo, że mój ukochany nie odnajdzie się w gronie dużo młodszych od siebie osób.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-03 09:42:05

Mój facet jest ode mnie 15 lat starszy i 4 lata temu byliśmy na mojej studniówce. Bawiliśmy się wspaniale, nie wyobrażam sobie pójść z kimś innym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-01-03 09:40:00

Przecież kilka dni temu był już ten problem i napisałam, że masz zapytać o to swojego chłopaka a nie pytać o to w Internecie. Bo jak większość ci powie, że masz z nim iść a on nie będzie chciał to co? Zwiążesz go? Przed studniówką spotykałam się ze starszym facetem i on nie chciał ze mną iść na studniówkę, więc poszłam z kolegą, który był tylko rok starszy ode mnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1