Decyzja dnia

Czy mam szansę u nauczyciela? Zakochałam się w wychowawcy... Zuzanna, 18 l.

Może jestem dziwna, lubię chodzić do szkoły. Nie chodzi o to, że tak bardzo lubię się uczyć, albo mam takich fajnych ludzi w klasie. Uczę się przeciętnie, a klasa nie jest jakaś super. Chodzi o naszego wychowawcę, w którym się zakochałam. Wiem, że tak nie wypada i może nic z tego nie wyjść, ale kiedy go widzę... Mogę patrzeć na niego godzinami. Do tego jest taki mądry... Idealny mężczyzna. Szkoda, że jestem od niego młodsza.

Ale wcale nie tak bardzo, bo on ma niewiele ponad 30 lat, a ja jestem już w liceum. Wiem, że małolaty kochają się w nauczycielach, ale o czym mowa... One mają po kilka lat, oni ponad 40. Tak to sobie można „kochać”. Ja czuję, że miałabym u niego jakieś szanse. Różnica wieku nie jest tak duża. Na dodatek wydaje mi się, że ja też wpadłam mu w oko. W wyjątkowy sposób się do mnie uśmiecha i robi różne gesty. Chciałabym się odważyć i powiedzieć mu całą prawdę. Nie ma jeszcze żony...

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

anonim30
(Ocena: 5)
2017-12-08 14:23:24

Dziewczyna jak to czytam to mi szczerze mówiąc ręce opadają:) to jest nauczyciel nie twój przyjaciel nawet nie równieśnik!! ktoś tu napisał abyś powiedziała co czujesz ale nie zdaje sobie sprawy z tego jakie byłyby problemy gdybyś powiedziała! nauczyciel by stracił pracę a twoi znajomi by się z Ciebie śmieli... Zainteresuj się kimś w swoim wieku :) im szybciej zmienisz obiekt westchnień tym lepiej. Nauczyciel się tak zachowuje bo Cię lubi nic więcej jesteś zakochana to zachowania nauczyciela wyolbrzymiasz!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 09:53:12

To mu powiedz

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 06:39:26

Eh, ja też kiedyś myślałam, że mój instruktor traktuje mnie inaczej i coś jest na rzeczy. Byłam nawet tego pewna, bo z innymi tak nie rozmawiał, nie pisał maili ani smsów. Potem okazało się, że po prostu ze mną mógł rozmawiać na interesujące tematy i tyle. A jeśli chodzi o ciebie, to póki nie skończysz szkoły to nic z tego nie będzie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-08 00:52:18

Weź się lepiej do nauki, matura sama się nie napisze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1