Decyzja dnia

Czy koleżanka się obrazi, jeśli nie pójdę na chrzciny jej dziecka? Renata

Słuchajcie, mam problem i potrzebuję porady. Dostałam zaproszenie na chrzciny dziecka mojej koleżanki ze studiów. Prawda jest taka, że od dawna się nie widziałyśmy. Dopiero niedawno się dowiedziałam, że jest w ciąży. Nie mamy żadnego bliskiego kontaktu, tylko czasami pogadamy sobie na FB.

Ona mieszka na drugim końcu Polski i to by była dla mnie wielka wyprawa. Musiałabym zarezerwować na to przynajmniej niedzielę i potem poniedziałek, bo nie zdążę po tej imprezie wrócić tego samego dnia. Także nocleg też musiałabym sobie załatwić.

Taka wycieczka kosztuje i to sporo. Na paliwo pewnie kilka stówek, do tego hotel, a już nie mówię o prezencie dla dziecka. Pewnie wypadałoby dać coś w kopercie i to jak najwięcej...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 14:53:40

jezu skoro tak dawno już nie gadałyście to co cie to nawet obchodzi że ona może się obrazić? tak jak napisał anonim podemną, wyślij jakąś pierdólkę dla dzieciaka i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 10:01:08

to juz bylo..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-05-23 07:27:58

Najbardziej elegancko wybrniesz z tego tak : wyślesz jakąś drobnostkę dla dziecka np. ubranko + gryzak. Powiesz że dziękujesz za zaproszenie ale nie możesz sobie obecnie pozwolić na taką podróż i tyle.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1