Decyzja dnia

Czy jestem materiałem na modelkę? Dominika, 18 l.

Chciałabym poprosić o opinię wszystkie dziewczyny. Nie musicie znać się na modzie itd. Wystarczy, że powiecie mi, czy moja wada by Wam przeszkadzała, gdybyście musiały na mnie patrzeć. Wydaje mi się, że mam potencjał i prawie idealne warunki, ale też nie jestem ślepa. Widzę, że jeden szczegół nie pasuje do reszty. Niektórzy mnie pocieszają, że to mój znak charakterystyczny, ale nie wiem, czy to nie z litości tak mówią. W okularach przeciwsłonecznych sama się sobie podobam, ale bez nich jest dziwnie.

Mam 177 cm wzrostu, jestem szczupła, nawet bardzo. Nie za duży biust, proporcjonalna budowa ciała, długie włosy. Nie mam żadnych tatuaży, ani skaz na skórze. Nogi raczej proste, nie garbię się. Podobno jestem ładna, ale nie oszukujmy się – z jedną rzeczą mam problem. Chodzi o moje lewe oko, które nie wygląda tak jak powinno...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-13 10:13:35

Paris Hilton też tak ma, a karierę zrobiła.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 20:52:09

jesteście zalosni to już bylo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 13:59:45

Trudno mi powiedzieć, co innego gdybyś przysłała swoje zdjęcie. Co prawda nie znam żadnej modelki, która posiadałaby podobną cechę charakterystyczną, musiałabyś odważyć się wysłać zdjęcie i wtedy można ocenić czy to rzeczywiście defekt, czy coś interesującego i niebanalnego. Nie wiem też czy chcesz być modelką profesjonalną, czy lokalną - najlepiej by było gdybyś poszła do agencji i by ci ocenili, czy masz twarz bardziej high-fashion czy komercyjną.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 10:20:49

Zależy co masz na myśli mówiąc modelka, na jakieś lokalne zamówienia i drobne fuchy prawdopodbniej nie będzie to mialo dużego znaczenia. Zawsze warto próbować, do stracenia nic nie masz, zwłaszcza jeśli wzrost i proporcje masz dobre. I na przyszłość nie pytaj się na głupich babskich portalach o takie rzeczy tylko działaj. Jak nie wyjdzie to trudno, co ci zależy...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2017-08-10 08:21:52

Masz tä asymetrie od urodzenia czy dopiero pojawila sie podczas dorastania? Byc moze masz powikłanie oczodołowe spowodowane zapaleniem zatok przynosowych, ktore da sie wyleczyc i zniwelowac troche asymetrie. Poczytaj o tym, zobacz czy masz tez inne objawy i udaj sie do lekarza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1