Decyzja dnia

Czy jemu chodziło tylko o seks? Zrobiliśmy to i cisza... Nela, 19 l.

Poznaliśmy się jakieś 4 miesiące temu na portalu społecznościowym. Nie miałam jakichś większych planów co do tego serwisu, aczkolwiek miło było poznać ciekawych ludzi, którzy mieszkają niedaleko mnie. Mam 19 lat, w tym roku rozpoczynam studia, chciałam rozpocząć też nowy miłosny rozdział. Pewnego dnia Kuba mnie zauważył i polubił... Gdy zobaczyłam Jego zdjęcia i to, że mieszka całkiem niedaleko pomyślałam, że może coś z tego być. Zaczęliśmy pisać, po godzinie dodaliśmy siebie na Facebooku.

Kuba z wyglądu jest moim ideałem, wiem też, że moje koleżanki sądzą, że jest przystojnym chłopakiem. Trochę obawiałam się jego reakcji na mnie. Mam kompleksy jak każda dziewczyna, zawsze jest parę kg do zgubienia… W sumie nasza znajomość zaczęła się, gdy ja byłam już po maturach, a on był bliski sesji. Pewnego razu ni stąd, ni zowąd zamilkł. Milczał tak ponad tydzień, może troszeczkę dłużej. Nie ukrywam, że było mi smutno z tego powodu, przyzwyczaiłam się do jego internetowej obecności.

Jednak odezwał się znowu. Potem znowu rozmawialiśmy i kolejny raz zamilkł... przestałam mieć co do niego większych planów, wtedy miałam studiować w Warszawie, a on w Białymstoku.

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-08-30 07:23:10

może zwyczajnie spytaj go, a nie ludzi w necie, którzy znają sytuację tylko z Twojej perspektywy i zgadują dokładnie tak samo jak Ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-08-30 05:14:23

Przestań się bzykać na pierwszej randce. Jak facet ma poważnie traktować kobietę, gdy ta daje mu tyłka na pierwszym spotkaniu. Na początku napisałaś mu, że nie interesuje Cię sex bez zobowiązań i co on Tobie odpisał: szkoda. Chyba wszystko jasne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1