Decyzja dnia

Czy jak dziewczyna nosi tipsy, to znaczy, że jest pusta? Lidia

Słuchajcie, ja nie jestem z tych pustych panienek. Ani ze mnie tleniona blondynka, ani jakiś bezmózg. Chyba nawet wręcz przeciwnie, bo studiuję, pracuję i mam klasę. Nigdy bym się nie ubrała, tak jak one. Daleko mi też do ich zachowania. Ale co poradzić – jedno na pewno nas łączy. Uwielbiam mieć długie paznokcie.

Moje prawdziwe nie są zbyt mocne i ładne. Na dodatek strasznie wolno rosną. Nie mam więc innego wyjścia i muszę się ratować sztucznymi. Tipsy noszę z przerwami od wielu lat, ale widzę, jak się zmienia atmosfera wokół nich. Kiedyś to był fajny dodatek, a dzisiaj ludzie się z nich śmieją. Dlaczego tak to jest? Ja nie uważam, żeby one o mnie źle świadczyły!

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (4)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2018-02-02 20:04:57

jak długie paznokcie to tylko naturalne bo ten odrost pozniej jest obrzydliwy, ja mam naturalne długie paznokcie i na szczescie mi sie nie łamią ale jakby się łamały to bym sie chyba nie zdecydowała na przedłużanie bo to tandeta i udawanie na siłe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
nie jesteś pusta ani tandetna
(Ocena: 5)
2018-02-02 09:04:09

ja noszę przedłużane paznokcie od 6 lat, długie, kwadratowe lub ostatnio bardzo modny kształt coffin (tak trumna;). do tego farbuję włosy na blond bo bardziej mi do twarzy w jasnych włosach. noszę się... normalnie, żadnych panterek czy błękitu na powiekach. i powiem tak. dużo zależy od tego 1. jak te paznokcie są zrobione, jesli jakieś kwiatki, brokaciki, styl sprzed 10 lat - to będzie wyglądać to tandetnie i niemodnie, taka jest prawda. 2. zależy na kogo trafisz - ja wiele razy słyszałam komplementy na temat moich paznokci że bardzo ładnie zrobione, że ciekawe zdobienie (teraz modne są wszelkie pyłki z efektami) i najczęściej takie komplmety są od innych kobiet , a i wiele razy słyszałam o sobie tipsiara (najczęściej od zacofanych..... facetów). to zależy kto ma jakie myślenie. ludzie stereotypowi tak oceniają innych "długie paznokcie - pusta laska" a takimi ludźmi i ich zdaniem nie warto się przejmować. mi jest wygodnie, moj mężczyzna lubi u mnie długie paznokcie i tylko to mnie obchodzi. poza tym, z tego co widzę to w Polsce panuje moda na hybrydę, ale na naturalnej płytce, obciętej na krótko. uogólniam teraz. w Stanach np. bardzo modne są długie paznokcie, przedłużane najczęściej akrylem, zwłaszcza ze wspomnianym kształcie coffin (obie rzeczy mało spotykane w Polsce). możesz się zainspirować profilem na instagramie < laque > to bardzo znany nail bar w Hollywood, robią przepiękne paznokcie, i z całą pewnośćią 90 z nich nie wygląda tandetnie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-02 09:05:39

90 procent z nich.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-02 01:22:52

Tak. Sztuczne paznokcie sa tandetne. Tak samo jak sztuczne rzesy, doczepy itd... wszystko co plastikowe jest tandetne, a dlugie paznokcie bez wzgledu czy naturalne czy nie, sa kiczowate.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1