Decyzja dnia

Czy faceci brzydzą się otyłymi kobietami? Kinga

Wydaje mi się, że szczerość i zaufanie to podstawa związku. W teorii tak, ale mam z tym duży problem. Kiedy zrozumiałam, że mój chłopak jest dla mnie kimś najważniejszym, zaczynam mieć wyrzuty sumienia. Chętnie mówię mu o wszystkim, on też niczego nie ukrywa. Jeden temat zupełnie pominęłam. Sama nie wiem dlaczego. Chyba ze wstydu... Otóż, od dzieciństwa walczyłam z nadwagą, później było jeszcze gorzej, ale jakimś cudem udało mi się coś z tym zrobić. Teraz wyglądam inaczej, a i tak nie potrafię mu o tym powiedzieć.

Od zawsze byłam wyzywana od grubasów i świń. Już w podstawówce byłam ogromna, w liceum jeszcze większa, a pierwsze lata studiów to już zupełny koszmar. Dobiłam do 120 kg przy dość niskim wzroście. Myślałam, że nie ma dla mnie ratunku. Wtedy zrozumiałam, że tak się dłużej nie da. Nie chcę umrzeć sama i gruba. Wzięłam się za siebie, przeszłam niesamowitą przemianę i robię wszystko, by wymazać to z pamięci. I ukrywam to przed nim.

Zobacz również: Ważyła 150 kg. Pokazała, co stało się z jej ciałem po drastycznym odchudzaniu

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-11 12:08:36

Ważyłam 100 kg przy 160 cm a jestem dość niska a teraz ważę 50 nie mam rozstępów ani nic tobie radzę schudnąć dla zdrowia chociaż do 90

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-08 19:18:58

Czy się brzydzą, kwestia gustu - mam dobrego kumpla, który uwielbia grubsze dziewczyny (podkreślam, grubsze, nie 120 kg, ale np 70,80 - dla mnie to i tak za dużo i ja określam takie dziewczyny jako "grube" natomiast dla niego to jest zupełnie w normie).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-08 15:11:59

Powiedz mu! Będzie dumny z ciebie. Ja nie lubię grubych ludzi i mnie brzydzą, ale tobie się udało. Brawo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-08 06:54:28

Daj spokój dziewczyno! kiedyś sama się zapuściłam - ważyłam 82 kg przy 175 wzrostu, na dzień dzisiejszy jest to 61. Przeszłam ogromną przemianę i jestem z siebie DUMNA! to wszystko co osiągnęłaś, to Twój wysiłek, charakter, dyscyplina i możesz być tylko motywacją! :-) Chłopak nie zareaguje, przecież zna Cię taką, jaka jesteś na ten moment.To co było kiedyś wcale się nie liczy. Jestem przekonana,że wszystko Ci się ułoży, nie łap paranoi! :-) Ściskam Cię, życzę wszystkim miłego dnia! Bądźmy DOBRZY dla siebie :-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-06-08 11:52:15

ja jeszcze jakis czas temu wazylam 82 kilo ale przy wzroscie 164...wyobrazcie sobie jak wygladalam, dalej walcze o idealna figure. a co do autorki - nie myslalas o tym, ze jak mu powiesz to bedzie dumny? ze mialas sile na taka walke i sukces?pomysl o tym

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1