Decyzja dnia

Czy dać szansę rudemu chłopakowi? Aga, 22 l.

Zakochałam się... Nikogo nie szukałam, ale tak się zawsze dzieje. Ani nie jest to dobry czas na nowy związek, ani chłopak dla mnie. Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że spodoba mi się taki typ, to naprawdę bym go wyśmiała. Zawsze podobali mi się bruneci, najlepiej z zarostem, krótkimi włosami, a tutaj trafił mi się on...

Jest w moim wieku, co jeszcze jakoś przełknę. Wolałabym kilka lat starszego. Wysoki też jest, można powiedzieć, że zgrabny. Ładnie się uśmiecha, ma poczucie humoru, ale na Boga, on jest rudy! Nie mam uprzedzeń, nie o to chodzi. Po prostu rudzi mi się kojarzą tak, a nie inaczej. Nigdy mi się rudzi nie podobali.

Chyba też trochę boję się reakcji moich znajomych. Nie ma wśród nich rudych. Kto wie, jak zareagowaliby na mój związek z kimś takim. To nie moja wina, że ten kolor włosów nie wzbudza sympatii ani zaufania.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-27 13:27:05

dzięki takim pustakom mam teraz wspaniałego faceta, ojca mojego dziecka. Tez jest rudy i nie układało mu się przez to. Aż trafił na mnie, a ja zawsze patrzę na serce przede wszystkim, choć jest przystojny i mi się podoba. Przez ten "defekt" nadrabiać całe życie musiał charakterem - jestem prawdziwą szczęściarą, że wpadłam mu w oko i się o mnie postarał :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ikol
(Ocena: 5)
2017-09-27 10:58:38

bardziej niz miloscia przejmujesz sie tym co inni powiedza, dorosnij!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-09-27 06:45:26

Mysle, ze jestes glupia jak but. Zostaw chlopa - znajdzie normalna kobiete. :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1