Decyzja dnia

Czy chłopak powinien wiedzieć, że zdradziłam go z koleżanką? Anonim

Mam nadzieję, że ktoś był w takiej sytuacji i nie jestem jedyna... Trochę mi wstyd, ale w weekend zupełnie oszalałam i zbliżyłam się do mojej koleżanki. Byłam na imprezie bez mojego chłopaka, bo wyjechał służbowo. Pierwszy raz od dawna byłam gdzieś sama. Chyba dlatego tak mi odbiło... On jest tym rozsądniejszym. Zawsze wie, ile mogę wypić, żeby nie narobić wstydu. A jak mi się zdarzy wypić za dużo, to odprowadza mnie do domu. Tym razem nie było kogoś takiego przy mnie. No i odleciałam.

Impreza była w domu koleżanki mojej przyjaciółki. Znałam tę dziewczynę, ale jakoś bardzo się nie przyjaźniłyśmy. Ładna, rozmowna, fajna. Zabawa mocno się rozkręciła i szybko wszyscy leżeli na podłodze. Nie wiem nawet ile wypiłam, ale na pewno bardzo dużo. Reszta też. Część się zmyła, inni wychodzili później. Ja nie miałam się z kim zabrać. Zresztą, nie chciałam w takim stanie wracać do domu. Zostałam u niej na noc.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 2)
2016-11-22 15:48:43

No comment...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-11-22 15:47:13

No comment...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-22 09:18:21

Mój facet też kiedyś mówił "z kobietą to nie zdrada" dopóki go nie zdradziłam. Myślałam, że mi nie wybaczy... A ja niestety mam skłonności biseksualne

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1