Decyzja dnia

Czy chłopak powinien poznać moją rodzinę? Trochę się za nich wstydzę... Anonim

Trochę mi przykro wywlekać takie rzeczy, ale potrzebuję spojrzenia z zewnątrz. Bardzo, bardzo kocham moich rodziców i zrobiłabym dla nich wszystko. Ale to nie oznacza, że chciałabym być taka, jak oni. I nikomu tego nie życzę. Powiem uczciwie, że trochę się ich wstydzę, a przez to nie mogę żyć, jak moje koleżanki. Mam teraz wspaniałego chłopaka, ale jeszcze się nie odważyłam przyprowadzić go do domu...

Nie chcę oceniać swoich rodziców, bo dla mnie i tak są najważniejsi. Jestem z nimi od zawsze i do wszystkiego się przyzwyczaiłam. Boję się tylko, że ktoś z zewnątrz nie będzie potrafił ich zaakceptować. I spojrzy na mnie przez ich pryzmat. Krótko mówiąc, nie wyglądają zbyt dobrze, są słabo wykształceni, ciągle tylko jedzą albo oglądają telewizję. Nic ciekawego.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
3.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-11-05 00:19:39

byyyyyyyyyyyyłooooooooooo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 10:11:12

Skoro się ich wstydzisz to chyba zbyt dojrzała nie jesteś. Chyba czas na zabawę w piaskownicy a nie na randki z chłopakami u ciebie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 09:40:53

Nie musisz mieć poczucia winy w związku z tym, że mieli takie życie, a nie inne. Każdy jest kowalem swojego losu. Znam osoby, które wychowywały się w tragicznych warunkach, patologicznych rodzinach jednak są wykształceni znają języki podróżują itp. Także to, że pochodzą ze wsi wcale ich nie tłumaczy. Jeśli masz się czuć niekomfortowo to lepiej sobie odpuść i nie przedstawiaj swojego chłopaka. Nic na siłę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1