Decyzja dnia

Czy całowanie przyjaciółki w usta jest normalne? Daria

Powinno mnie to śmieszyć, ale akurat mnie to nie bawi. Mój własny chłopak podejrzewa mnie o to, że jestem lesbijką. A przynajmniej biseksualistką. Jego zdaniem okazuję zbyt dużo czułości najbliższej koleżance i może nawet go zdradzam. Albo nie „może” - na pewno to robię i to na jego oczach! O co chodzi?

Jesteśmy ze sobą bardzo blisko, bo znamy się od kilkunastu lat. To przyjaciółka od serca, która wie o mnie wszystko. W czasie spacerów często chodzimy za ręce, a na powitanie zdarza nam się pocałować w usta. Czasem klepnę ją w pupę albo złapię za szyję. Nie ma w tym żadnego podtekstu!

Przynajmniej dla mnie…

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 22:02:49

A moim zdaniem on ma rację i ty jesteś biseksualistką. Uwierz mi, że całowanie obcej baby w usta przez inną babę nie jest całkowicie normalne, i ma podtekst erotyczny i pisze to jako kobieta. Można całować mamę, siostrę, ale to jest raczej normalne, natomiast z obcymi tak już nie jest. Chodzenie za rękę i przytulanie się, też kojarzy mi się z homosiostwem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 17:51:33

A dla mnie calkowicie normalne. Ja z wszystkimi moimi bliskimi przyjaciolkami "cmokam" sie w usta na przywitanie ( dodam, ze kreca mnie faceci).

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 22:03:41

I kobiety pewnie też, ale sama siebie okłamujesz kryptolesbo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 13:48:12

Dziewczyno heteroseksualni tak nie robią...można cmoknąć koleżankę W POLICZEK na powitanie czy pożegnanie lub po przyjacielsku przytulić, ale nie że Ty ją całujesz w USTA (co powinno być zarezerwowane tylko dla chłopaka) albo klepiesz po pupie...nie dziwie się chłopakowi a Ty się poważnie zastanów bo jak już się oburzasz że ktoś wchodzi między Ciebie a przyjaciółki to się lepiej zastanów czy powinnaś mieć chłopaka czy dziewczyne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 10:19:12

sluchaj to nie jest normalne twój chłopak ma prawo tak uważać ze jesteś lesbijką to to co napisane jest w liscie tak o Tobie mówi... ja się z przyjaciółkami witam ale nie tak jak ty nie okazuje takich czułości zachowujesz się dziwnie.........

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-04-10 08:16:13

A ja myślę, że jednak jesteś bi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1