Decyzja dnia

Czy angażować się w związek z facetem, który nie chce mieć dzieci? Ewa, 29 l.

Mam 29 lat, niby jestem dorosła, a tak naprawdę nie wiem czego chcę. Na pewno marzy mi się stały związek. Taki na dobre i na złe. Wspólne mieszkanie, wspieranie się we wszystkim, dobra zabawa, podróże. Z własnej woli nigdy bym nie pomyślała o dzieciach. Nie, że w ogóle, ale nie teraz. Może kiedyś? Nie wiem, instynktu nie czuję. Chociaż nie wykluczam, bo czasami widok słodkiego bobaska mnie zupełnie rozmiękcza. Znalazłam faceta, który nie ma takich wątpliwości. Wie, czego oczekuje od życia i związku.

Na pewno nie powiększenia rodziny. To dla mnie żadne zaskoczenie, bo powiedział to wprost na pierwszej oficjalnej randce. Nie brzydzi się dzieci, nie boi się odpowiedzialności, ale po prostu nie widzi się w tej roli. Chce wieść spokojne życie, a to jest możliwe tylko we dwoje. Bez żadnych dodatkowych pasażerów na pokładzie. Wiecie co? Nie zraziło mnie to. Dałam się ponieść emocjom i jesteśmy razem.

Zobacz również: Mam 19 lat i marzę o sterylizacji

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Ehh
(Ocena: 5)
2018-07-11 00:59:50

Ja nie mogę takiego znaleźć. Wszyscy faceci, z którymi się spotykałam mieli parcie na dziecko. Nie mówię, że to źle ale ja dzieci nie zamierzam mieć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1