Decyzja dnia

Chłopak traktuje mnie jak sprzątaczkę. Czy każdy facet tak się zachowuje? Sara

Nasza decyzja była bardzo przemyślana. Przynajmniej tak mi się wydawało, bo rozmawialiśmy o tym od wielu miesięcy i nigdy nie było sprzyjających okoliczności. Wreszcie ja dostałam etat, on podwyżkę, związek przetrwał próbę czasu i wprowadziliśmy się do wynajmowanego mieszkania. Miało być pięknie. I tak było chyba przez tydzień. Śniadania do łóżka, świeże kwiaty, które przynosił mi po przyjściu z pracy, spotkania ze znajomymi. Naprawdę czułam, że to jest to. Później przyszła szara codzienność i coraz mniej mi się to podobało.

Może to ja zrobiłam coś źle. Pewnie przyzwyczaiłam go do wygody, aż wreszcie sam przestał cokolwiek robić. Rano zwlekał się z łóżka, szedł do pracy, czasami odwiedzał rodziców. Ja robiłam dokładnie to samo, ale różnica polega na tym, że w międzyczasie muszę ogarniać burdel, który on robi. Uwierzcie mi, resztki jego owłosienia w wannie i pasta do zębów na lustrze to najmniejszy problem.

Zobacz również: LIST: „Pozwoliłam nieletniej córce zamieszkać z chłopakiem. I co w tym złego?!”

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (7)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

kkkkkk
(Ocena: 5)
2018-07-12 22:24:10

Sama sobie jesteś winna. Przestań natychmiast usługiwać. Zajmij się sobą, wychodź, sprzątaj tylko po sobie. NIE PONIŻAJ SIĘ I NIE PRZYZWYCZAJAJ GO. Faceci są wygodni, szybko się przyzwyczają jak nic nie muszą robić, jak nikt nie wymaga nic od nich. Doświadczyłam podobnej sytuacji. Zależy, w jakim jesteście wieku i jak długo razem, ale ja osobiście nie zamieszkam z facetem bez oświadczyn. Jak będzie to takie luźne mieszkanie, to można się nie doczekać deklaracji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 11:45:45

bylo i to niedawno

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 11:27:40

To przestań po nim sprzątać :D Co za życiowa mimoza, która zrobi wszystko dla ,,misia" a potem płacze po kątach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 09:54:14

Zrobiłaś z siebie sprzątaczkę i byle kogo, to on cię będzie tak traktował. Nie widzi w tobie kobiety tylko służąca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 09:30:26

Włosy z odpływu włóż mu do portfela, a brudne gacie lub skarpety do teczki z dokumentami :) ale widzę, że się lubisz cackać z misiem i użalać nad sobą.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 06:58:07

Nie rozumiem? Po co zbierasz i pierzesz jego rzeczy? Skancza sie czyste koszule "do stresujacej pracy" to inaczej zaspiewa. I jak mnie drazni jesno ze zdan, ze "musisz" ogarniac. Niczego bie musisz. Niczego. Nie myj talerzy, albo niech sam to zrobi, albo niech naklada sobie na taki zsam zaschnietym sosem od wczoraj. Laski, dlaczego robicie sobie pod górkę? On idzie na pilke? Ty idz do kina czy galerii, ale urwa no nie rob za sprzataczke

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-07-12 00:32:29

wychowalas sobie chama pro staczko to masz!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1