Decyzja dnia

Chłopak przyjaciółki zdradził ją... ze mną. Przyznać się? Paulina

Chyba zacznę od tego, że nie jestem byle dziewuchą, która wszystkim pcha się do łóżka. To co mi się wydarzyło może temu przeczyć, ale strasznie tego żałuję i nie wiem co we mnie wstąpiło! Sprawa jest niby prosta – przespałam się z facetem mojej przyjaciółki. Ona o tym nic nie wie, a my chcielibyśmy o tym zapomnieć. Przynajmniej ja, bo z nim o tym później nie rozmawiałam. Nie wiem co z tym zrobić, bo bardzo mi to ciąży, a jak się wygadam, to nie będzie przyjaźni i tamtego związku tym bardziej.

Kamila znam od wielu lat. Mieszkaliśmy na jednym osiedlu, chodziliśmy do tej samej klasy w podstawówce. Dopiero w liceum zaczął mnie interesować jako facet, a nie kolega. Bardzo przystojny, elegancki, inteligentny. Próbowałam dawać mu to do zrozumienia, ale on nie bardzo się mną interesował. Mogłam tylko wzdychać na jego widok. W końcu skończyliśmy szkołę, a on na studiach poznał Agę. Są razem do dzisiaj. Kilka miesięcy temu znowu do niego wzdychałam, ale tym razem w łóżku...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (11)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-11 18:17:31

To już było.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 20:51:30

Jestem zwykłym ście***m ! Wierz mi, miałam taką "przyjaciółkę" jak ty...I takiego faceta jak ten Kamil... Jak nadaży się okazja to skorzysta bez wahania... Identyczna sytuacja. Tacy jak wy nie zasługują na szacunek! Wiedz, e każde kłamstwo wyjdzie kiedyś na jaw. Już współczuję tej biednej dziewczynie... Na twoim miejscu powiedziałabym jej i tym samym uwolniła ją od takich zer moralnych jak wy oboje. Nie tłumacz się, bo zwyczajnie wlazłaś mu do łóżka, a on skorzystał z sytuacji. Jesteście siebie warci :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 18:47:01

powiedz to uwolnisz tá biedná dziewczyné od takich ßwin i bedziesz mogla zyc spokojnie ze nie zostawilas jej z takim debilem.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 18:08:27

Jak jej powiesz, to nie odzyskasz szacunku do siebie a jej zrujnujesz życie. Nic nie mów i po prostu zniknij z jej życia. Z drugiej strony jeśli koleś zalicza wszystko co widzi po imprezach to ja tej dziewczynie mocno współczuję...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-11-10 12:51:36

TAK! Żeby mogła Ci wyje..... w ryj!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 11:04:42

Facet Ci się podobał ... zapraszasz go na imprezę jak nie ma "przyjaciółki". On się skuł ty tachasz go do siebie. On może tego nie pamięta. Nawet najgorszy wróg nie robi innym takiego świństwa. Nie chciałam wchodzić tak bardzo między nich. Nie da się wejść między wódkę, a zakąskę tylko trochę ! Lepiej nie mieć przyjaciół niż mieć takich jak Ty.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 14:12:53

Nie ma co bronić faceta. Jeśli był w stanie uprawiać seks to nie mógł mieć całkiem zerwanego filmu... A co niej - widać, że sobie wszystko zaplanowała, a teraz się głupio tłumaczy. Jak sama napisała od dawna się jej podobał, wykorzystała sytuację jak akurat przyjaciółki nie było w mieście, zawiozła go specjalnie do siebie ( przecież nie musiała go stamtąd brać, a już tym bardziej wieźć do siebie ), położyła w swoim łóżku i później sama do niego wskoczyła. Nie ma co, cudowna "przyjaciółka". Mam nadzieje, że tamta się dowie, bo jej "przyjaciółka" to brzydko mówiąc dwulicowa szm*ta, która od dawna czaiła się na jej faceta, a facet jak widać też kawał drania, skoro coś takiego się wydarzyło.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 10:18:19

przyjaciolki? troche duze slowo bo to predzej o nim mozna mowic tak..znacie sie od lat. pogadaj pierw z nim

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 06:17:08

Jestes zwykłą szmatą i tyle. Sama mu wskoczyłaś do lozka. Nie masz prawa nazywać sie przyjaciolka.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 18:11:14

To było jej łożko!!! Gdzie go grzecznościowo położyła zamiast wypier...olić na chodnik, żeby tam wytrzeźwiał ;] To że się położyła obok po kilku h męczarni na fotelu nie znaczy, że się do niego dobierała... faceci rano często mają wyższe libido + alkohol, pewnie coś mu się pojebało albo był zwykłą świnią... a ona zakochana dała się wykorzystać, bo też głową nie myślała. Sorry, ale to ON MA DZIEWCZYNĘ. A gdyby ona nie znała się z jego kobietą to co, też jej wina? Psioczycie na inne dziewcyzny a facetów wybielacie.... żałosne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-10 20:53:27

Sorry, ale jakby jedno z nich tego serio nie chciało to by nic się nie wydarzyło. A się wydarzyło, więc to jest wina obojga !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz