Decyzja dnia

Chłopak ma ochotę na przebieranki w łóżku, a ja tego nie czuję... Zgodzić się? J., 26 l.

Sama powinnam wiedzieć, co robić, ale to nie takie proste. Z jednej strony mam chłopaka, którego kocham, a z drugiej własne wartości. Nie mogę powiedzieć, że nie lubię seksu. Uwielbiam, ale im prostszy, tym lepiej. Nigdy mnie nie kręciły jakieś dziwne miejsca i zabawki. Jak mam obok człowieka, na którym mi zależy, to wystarczy łóżko albo kawałek podłogi. Nic więcej. A on od kilku tygodni namawia mnie na „urozmaicenie”. Sama nie wiem co to oznacza. Czyżby się mną znudził albo to zawsze był jego fetysz, ale się nie przyznawał?

On mi proponuje przebieranki. Ale nie chodzi o strój pielęgniarki czy tam innej policjantki. Raczej o jakieś obślizgłe i obleśne wdzianka ze sklepu erotycznego. Zawsze myślałam, że to klimaty dla dewiantów, ale on uważa, że wszystkiego warto spróbować. Dla mnie np. wymyślił taki skórzano-silikonowy strój z otworami w wiadomych miejscach…

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (6)
ocena
3.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-14 07:41:48

Nie rozumiem, jak można być ze sobą i nie rozmawiać na temat seksu. Po pierwsze Twój chłopak powinien Ci dokładnie opisać o co mu chodzi, a po drugie Ty powinnaś mu powiedzieć, że coś takiego Cię nie kręci. Nie wiem jak można zmuszać się do czegoś na co nie ma się ochotę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-14 01:30:03

a

a ja bym zaproponowała na początek przbieranki, ale te bardziej klasyczne [właśnie policjantka albo pielęgniarka], coś co Tobie będzie pasowało, a jemu urozmaici pożycie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-14 06:15:24

Dokładnie tak! Zawsze można również wypróbować na początek kajdanki, seksowne przebrania, gorsety w których będziesz czuła się mega seksownie, może maskę na oczy. Spróbujcie zacząć delikatniej, tak żebyś mogła najpierw wczuć się w klimat. Na prawdę tego typu zabawy można polubić ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-14 00:55:06

Porozmawiaj z nim szczerze i powiedz mu co o tym sądzisz. Zgódź się na jeden raz na wypróbowanie tego rodzaju seksu, ale na swoich warunkach, bo jeśli on będzie się czuł super, a ty sztywno i niekomfortowo to nic z tego nie będzie. Zamiast kostiumów i masek możecie kupić na początek jakąś pseudo-skórzaną spódniczkę, pończochy itd, żeby nie przepłacać w razie jakby nie wyszło. Niech pokaże ci konkretnie co chciałby zrobić (z tekstu i doboru kostiumów wynika, że kręci go kobieca dominacja), a ty powiedz mu na co się nie zgadzasz i najlepiej ustalcie to zanim będziecie już siedzieć w sypialni. Na temat niektórych rzeczy typu podduszanie możesz poczytać w internecie - jak to bezpiecznie robić. No i oczywiście jeśli po tym jednym razie stwierdzisz, że źle czujesz się w takiej roli, to on będzie musiał to uszanować.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-13 13:35:45

Naoglądał się Greya pewnie :P Spróbuj co Ci szkodzi, ale zaznacz mu, że na Twoich warunkach i że tylko raz :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-14 00:58:30

Nie Grey'a tylko pornosy z kobiecą dominacją. Maska dla niego, podduszanie, uprząż - z tego co pisze widać, że facet jest typowo uległy. Chyba że tylko chce, a jak przyjdzie co do czego to będzie próbował podświadomie ją zdominować, bo i takie przypadki widziałam

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1