Decyzja dnia

Chłopak chce zapłacić za nasze wspólne wakacje. Zgodzić się? Natalia, 22 l.

Od dawna marzyłam o jakiejś zagranicznej wycieczce, bo szczerze mówiąc, to nigdzie jeszcze nie byłam... Oprócz kilku godzin na Słowacji kiedyś w wakacje. Albo nie miałam z kim jechać, albo nie było mnie na to stać. Teraz mam z kim, ale kasy dalej nie ma. Z chłopakiem kiedyś o tym rozmawialiśmy i wymyśliliśmy sobie, że niedługo pojedziemy razem do Włoch. Ma być romantycznie i w ogóle super.

Bardzo bym chciała! Ale co z tego, skoro nie bardzo mogę sobie na to pozwolić. Powiedziałam mu to wprost, a on stwierdził, że chyba zgłupiałam. To żaden problem, bo przecież to on stawia cały wyjazd i o nic się nie muszę martwić. Mam tylko wziąć aparat fotograficzny i dobry humor. Nie wiem, czy mogę się na to zgodzić, bo to dla mnie trochę krępujące. Nie jesteśmy ze sobą aż tak długo, żeby robić sobie takie prezenty...

Taki wyjazd to ogromny wydatek, a on też nie jest jakiś strasznie bogaty. Po zajęciach dorabia sobie jako kelner, a z tego chyba nie ma kokosów... Musiałby długo zbierać, albo się gdzieś zadłużyć, żeby móc za wszystko zapłacić. To mnie po prostu zawstydza, bo chyba poczułabym się jak jego utrzymanka, a ja nie chcę mieć sponsora, tylko chłopaka!

 

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 11:29:38

Miśku, zrób tak, że on za Ciebie zapłaci tym razem. Podziękuj mu ładnie, a jak za parę lat uzbierasz trochę kasy, to Ty postawisz mu wakacje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 11:15:28

Oczywiście, ja byłam taka głupia i unosiłam się honorem. Efekt tego taki że przez 3 lata związku nigdzie nie byliśmy bo mnie nie było stac, a później on się nauczył że płacę za siebie i szlag wszystko trafił :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 11:11:55

Poszukajcie jajkiejś w miarę taniej wyczieczki do Włoch czy gdzieś indziej. Dajmy na to za 2 tys (nie szukałam do Włoch, ale do Grecji za tą kwotę można spokojnie znelźć coś w miarę) i jedź. Może warto by było jakbyś popracowała/dorobila sobie w Wakacje? zawsze możecie jechać w sierpniu czy wrześniu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 08:58:22

jedź :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-06-20 08:40:00

Ja bym korzystała

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1