Decyzja dnia

Chcę się umówić z żonatym facetem. Czy w tej sytuacji mogę? Marlena, 28 l.

Mama wiele razy mówiła, żeby cudzego nie ruszać, ale znalazłam się w takiej sytuacji, że sama już nie wiem. Ciągle trafiam na jakichś palantów. O żadnym poważnym związku nie ma mowy, bo zanim do czegoś dojdzie, to dochodzę do wniosku, że to frajer. Tym razem jest trochę inaczej. Łukasza znam już jakiś czas. Nigdy nie spotkaliśmy się w cztery oczy, ale trochę o nim wiem. Teraz on wyraźnie daje do zrozumienia, że jest mną zainteresowany.

Spotykamy się bardzo często na siłowni. On pakuje, ja obok jeżdżę na rowerku lub biegam na bieżni. Miło nam się rozmawia na każdy możliwy temat. Jest przypakowany, ale to nie typowy mięśniak. Ma mózg i potrafi z niego korzystać. A to naprawdę rzadkość... Na początku to były niezobowiązujące rozmowy, ale wyszło na to, że jest żonaty. I to jest właśnie ten problem.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (16)
ocena
4.1/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-11-02 11:44:26

Nie ruszaj go dopóki się nie rozwiedzie o ile w ogóle to zrobi bo być może tylko szuka sobie skoku w bok, żeby trochę urozmaicić sobie życie w "nudnym związku". Lepiej daj mu do zrozumienia, że łatwa nie jesteś a to co Cie z nim łączy to tylko koleżeństwo.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 22:54:54

ja czasami narzekam na swojego chłopaka do kumpla, znamy sie wszyscy i zauważyłam, ze zawsze jak mam ze swoim gorszt okres to tamten sie przyczepia, myśli że jestem 'otwarta'' na innych skoro coś nie gra. a to nic z tym rzeczy. być może tez jestes takim natretem , ktory wszystko rozumie na opak. ja chyba juz przestane narzekać, bo mne koles wkur... ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 20:23:26

Ewidentnie szuka seksu na boku. Nie daj się ! I tak później będziesz winna, bo się wtrąciłaś... On zrobi z siebie niewiniątko, żonie nawciska kitów, że go uwiodłaś i prowokowałaś, a żona jak jest głupia to mu uwierzy... Po co ci to? Poszukaj sobie kogoś wartego uwagi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 19:12:55

Stala gadka zonatych facetow ,nie daj się nabrać .Podejrzewam ,ze w domu jest w porządku i sypia z zona ,a to co wygaduje ,to jest jedna wielka bzdura na która nabierają się naiwne dziewczyny .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 20:24:36

Dokładnie... Może ma jakieś problemy z żoną, może się nie układa... ale to się o takich sprawach rozmawia z żoną, a nie szuka skoku w bok i ucieczki do naiwnej panny.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-10-28 17:01:39

Najpierw niech się roztsanie z żoną. Może tylko tak gada żeby zaciągnąć Cię do łóżka. A ty naiwna mu wierzysz...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 2)
2016-10-28 10:37:00

skoro chce się rozstać z żoną to niech najpierw to zrobi.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 10:20:39

I kolejna naiwna, która wierzy. Z jakiego powodu facet opowiadałby praktycznie obcej kobiecie, że chcę się rozstać z żoną? No raczej po to by go "pocieszyła". Skoro faktycznie byłoby mu z nią tak źle to by się z nią rozstał, a nie Tobie tak gadał. Brzydko mówiąc chce "por*chać" na boku, a Ty jak wiele innych naiwniar wierzysz w słowa faceta, który chce działać na dwa fronty, bo Z PEWNOŚCIĄ z żoną nadal sypia :) Jak można mówić o facecie który zachowuje się w taki sposób, że jest świetny i inteligentny? Chciałabyś faceta który mówi tak o kobiecie której "przysięgał" przed innymi, że z nią będzie, a teraz ma taki tupet, że jest z nią, a obcym kobietom opowiada jak to mu źle. Dziewczyny przestańcie być takie naiwne i robić za pocieszycielki niewiernych szuj. Dla was później będą tacy sami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 16:46:48

Brawo, święte słowa.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 10:02:06

zzz

Szczerze to nie chcę mi się wierzyć,że go nic nie łączy z żoną. Jeżeli by tak faktycznie było to wyprowadziłby się od niej i dążył do rozwodu. Mam wrażenie,że facet szuka naiwnej .szuka odskoczni od życia codziennego, on nie traktuję Cię poważnie. Nie daj się w to wplątać bo potem będziesz tego żałowała. Tak jak już ktoś napisał - sam fakt, że już oszukuję swoją żonę o czymś świadczy.O czym? O tym, że jest zwykłym krętaczem, oszustem i nie jest w porządku facetem. Daj sobie spokój z nim bo potem będziesz tylko płakać.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 09:50:55

A żona wie, że łączy ich tylko papierek? Kobieto nie bądź naiwna! A co ma ci powiedzieć? Że żoną ma piękną i mądrą i świetnie im się układa, ale bzyknął by sobie coś na boku dla połechtania swojego ego? Poszłabyś z nim wtedy? Nie? No to mówi ci dokładnie to, co chcesz usłyszeć, a ty to łykasz jak pelikan rybę. Jeśli rzeczywiście wyprowadzi się od żony, złoży papiery rozwodowe itd. droga wolna. A póki co mama miała rację - zajętego się nie rusza!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-28 09:35:42

tak naprawdę to nie wiesz co o tym wszystkim myśli jego żona, może według niej łączy ich coś więcej niż tylko papierek skoro jeszcze ze sobą mieszkają? Ja bym poczekała, aż on przejdzie do konkretów typu wyprowadzka od żony, złożenie pozwu rozwodowego itp. Nigdy nic nie wiadomo, może on po prostu tylko tak mówi a wcale nie ma zamiaru rozstać się z żoną a ty będziesz kiedyś przez niego cierpieć

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz