Decyzja dnia

Chcę kupić biednej koleżance ciuchy na Mikołajki. Dobry pomysł? Joasia, 17 l.

W klasie organizujemy Mikołajki. Zresztą, jak co roku i oczywiście mam problem, co kupić koleżance. Wylosowałam pewną dziewczynę i chciałabym jej sprawić czymś przyjemność, ale nie wiem, co by to mogło być. Ludzie z klasy kupują jakieś głupoty w stylu kubek ze śmiesznym napisem albo ramka na zdjęcia, ale ja myślałam o czymś bardziej praktycznym. Sama dostałam kiedyś piękną bransoletkę albo próbki bardzo fajnych perfum. Wolę coś takiego, niż np. pluszaka.

Nie trzymam się za bardzo z tą dziewczyną, ale nie dlatego, że coś do niej mam. Po prostu w klasie są grupki i trafiłam do innej. Myślę, że jest całkiem miła i sympatyczna, więc na pewno nie chcę jej sprawiać przykrości. Wymyśliłam, że kupię jej jakąś ładną bluzkę. Mam kupon zniżkowy pewnej firmy i mogłabym wybrać coś bardzo fajnego za niewielkie pieniądze. Tylko, czy tak wypada?

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Mejsi
(Ocena: 5)
2016-12-01 17:19:53

zdecdowanie bon do jakiegos fajnego mlodziezowego niedrogiego sklepu ;) wybierze sama co chce

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mira
(Ocena: 5)
2016-12-01 15:06:46

Lepiej nie kupować konkretnego ubrania - możesz nie trafić z rozmiarem, może okazać się, że źle leży z powodu złego uszycia itd itd. Ciuchy POWINNO SIĘ mierzyć. Rozsądniej będzie wybrać kartę podarunkową (za kwotę, która UMOŻLIWI zakup, a nie np. za 50zł podczas gdy w danym sklepie wszystkie ciuchy przekraczają cenę 100zł. Skoro koleżanka nie może sobie pozwolić na nowe ubrania, bon o niewielkiej wartości nie pomoże jej!). Albo zamiast ciuchów postaw na kosmetyki do makijażu bądź pielęgnacyjne - ale tutaj znowu: lepsza karta, niż konkretny kosmetyk, na który dziewczyna może być uczulona ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 14:16:13

lepszym pomysłem jest bon do jakiegoś sklepu z ubraniami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 5)
2016-12-01 11:45:25

Chcesz ja upokorzyć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-12-01 02:33:29

ten list już był.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1