Decyzja dnia

Chcę go zabrać jako osobę towarzyszącą na wesele. Nadaje się? K., 18 l.

W marcu idę na wesele kuzynki i oczywiście mam problem. Mało co mi się udaje, więc jakiś musi się pojawić. Mam 18 lat, nie mam chłopaka, a sama nie chcę tam iść. Nie chodzi o to, że wyjdę na jakąś nierozgarniętą dziewicę. Nie zależy mi na zdaniu innych w tym temacie. Chciałabym po prostu mieć z kim porozmawiać i potańczyć, bo sama do kogoś obcego się nie odezwę. Nawet gdybym się upiła. Za chwilę muszę potwierdzić czy przyjdę z kimś, czy sama. 

Oni są przekonani, że nikogo nie mam, a ja nie chciałabym znowu wyjść na nieśmiałą dziewczynę. Nie chcę prosić o towarzystwo nikogo z liceum, bo pewnie i tak by odmówili. Mam inny pomysł. Chciałabym zaprosić mojego dobrego kolegę z chóru, w którym śpiewam. Jest trochę starszy ode mnie, ale bardzo dobrze się z nim czuję. Wygląda młodo jak na swój wiek, ale i tak bardziej dorośle, niż ja. Ma około 40 lat.

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-23 11:10:55

Jeśli ten facet jest normalny to nie zgodzi się z tobą iść. Po co robić sensację? Przecież goście powinni się skupić na młodych. A jeszcze nie rozumiem tego przymusu zabrania kogoś ze sobą bo inaczej nie będzie się do kogo odezwać. Tam będzie pewnie cała twoja rodzina! Idąc na wesele można się odezwać tylko do osoby, którą ze sobą przyprowadzisz? W mojej rodzinie też niedługo będzie wesele. Mój partner jest ode mnie starszy o 22 lata. Jesteśmy ze sobą już długo, ja jestem już dorosłą kobietą, ale nie mam zamiaru go ze sobą zabierać. Wiem, że moja rodzina nie zrozumiałaby tego związku. Babcia by płakała, ciotka by mi i mojej mamie nagadała, cała wioska by się dowiedziała i palcem by rodzinkę wytykali. Po co mi to? Ja myślę, że tobie ten facet się podoba i chcesz go na weselu upić i zbałamucić. A przy tym masz jakieś narcystyczne zapędy, bo chcesz żeby wszyscy o tym wiedzieli.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-23 02:29:07

Jak chcesz wyjść na lafirynde to znajdź kogoś na spotted, żeby poszedł z tobą w zamian za numerek.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-23 00:25:06

Jeśli chcesz żyć tak jak ty tego chcesz to zacznij sama na siebie zarabiać, sama prać swoje gacie i sama robić jedzenie. Wielce dorosła paniusia. Oczywiście że robisz to na pokaz, starszy facet żeby wszyscy wiedzieli że się bzykasz. Albo rodzice cię źl wychowali albo jestes tak głupia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1