Decyzja dnia

Brzydzę się korzystać z WC poza domem. Czy Wy też tak macie? Anonim

Nie umiem sobie poradzić z jedną rzeczą. Może oszalałam? Każde wyjście z domu to dla mnie ogromny stres. Muszę się kilka razy wysikać, prawie na siłę, żeby móc się gdzieś ruszyć. Tylko schodzę po schodach w bloku i od razu mi się wydaje, że zaraz znowu mi się zachce. Idę dalej i wreszcie mnie to dopada. W szkole, na ulicy, w knajpie ze znajomymi. I nie wiem co wtedy ze sobą zrobić, bo brzydzę się publicznych toalet. W życiu bym tam nie weszła, a co dopiero usiąść na takiej brudnej desce klozetowej. U kogoś w domu jeszcze mogę skorzystać, ale na mieście nie ma mowy.

Od razu czuję odruchy wymiotne. Wyobrażam sobie, kto mógł tam siedzieć i co tam robił. Albo resztki czego mogą się znajdować na muszli. Od razu mi się odechciewa. Nawet jeśli łazienka byłaby dopiero co wysprzątana, ja i tak nie daję rady. Nic mnie nie zmusi do załatwienia się w takim miejscu, dlatego często skracam spotkania albo zrywam się ze szkoły, żeby sobie ulżyć w domu. Mam 19 lat i czuję się jak wariatka. Trudno mi być wesołą i spontaniczną...

Strony

Ty też masz przed sobą trudną decyzję? Opisz ją i wyślij pytanie na redakcja@papilot.pl.
Wybrane maile zostaną opublikowane.

Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-07 09:11:07

1. Kup sobie w drogerii specjalne nakładki na toaletę, paczka nie kosztuje dużo, a ułatwia sprawę. No i żel antybakteryjny bez wody do rąk. Mnie częściej obrzydzają te oblepione pojemniki na mydło w łazienkach publicznych. 2. Przypuszczam, że jakieś 90 kobiet korzystających z toalet publicznych "sika na Małysza". Jak będziesz przytrzymywać mocz to nabawisz się piasku, albo nawet kamieni nerkowych. Żadna z nas nie cieszy się, kiedy ma skorzystać z publicznej toalety, ale to konieczność. Kiedy masz okres też środków higienicznych - podpasek czy tamponów nie zmieniasz przez 7-8 godzin?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-02-07 08:53:47

Przesadzasz, przecież nie musisz siadać na publicznej toalecie, "na Małysza" się robi w miejscach publicznych toalet :P potem umyć ręce i po sprawie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1