Urocze NAUSZNIKI na zimę (Dla tych z Was, które nie znoszą czapek!)

16 Grudnia 2015

Dzięki nim będziesz wyglądała modnie. Pasują do większości płaszczyków!

nauszniki

Czapki, berety i kapelusze to dla ciebie prawdziwy koszmar... W czasie zimowych chłodów, gdy temperatura spada poniżej zera, odnosisz jednak nieodparte wrażenie, że odmarzają ci uszy. Wtedy z pomocą powinny przyjść nauszniki – ciepłe, twarzowe i bardzo słodkie!

Nauszniki to zresztą jedna z tych rzeczy, które potrafią dopasować się do każdego stroju i każdej, nawet najdziwaczniejszej stylizacji. Ich po prostu nie można traktować całkiem serio – chyba już zawsze będą się choć trochę kojarzyć z garderobą małej dziewczynki i beztroskimi popołudniami spędzonymi na sankach. I to właśnie najbardziej w nich lubimy!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (2)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-19 18:11:06

re: Urocze NAUSZNIKI na zimę (Dla tych z Was, które nie znoszą czapek!)

WITAM, sprzedam zestaw WOW złozonego z Mifepristone i Misoprostol . Miferpistone blokuje wydzielanie hormonu progesteronu, który warunkuje utrzymanie ciąży. Bez tego hormonu przerywa się więź między zarodkiem a ścianą macicy, wystepują skurcze. Misoprostol natomiast wzmacnia skurcze, pomagając wydalić produkty ciąży z macicy. W przypadku zamówienia środków ze strony women on web wpłącasz pieniądze na konto a paczki w 90% przechwytywane są na granicy kraju przez urząąd celny. Wynikiem tego jest znaczne opóźnienie (około 6 tygodni) lub niedostarczenie przesyłki - na co nie można pozwolić gdyż każdy DZIEŃ PRZY TAKIEJ KURACJI JEST ISTOTNY. Środki sprowadzane są z jednej z hurtowni medycznych na terenie Holandii. Wysyłam je z Polski więc paczka dotrze do Ciebie na 100%, nie będzie obaw o przechwycenie jej za granicą. W ciągu dwóch dni roboczych otrzymasz przesyłkę. Z swojej strony udzielam dokłądnych informacji o kuracji po trzymaniu paczki. Zawartość przesyłki: 1x Mifepristone 8x Misoprostol Instrukcja dawkowania Tanio!! KONTAKT: 66314trzy828

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dpblog
(Ocena: 5)
2015-12-16 11:32:43

re: Urocze NAUSZNIKI na zimę (Dla tych z Was, które nie znoszą czapek!)

Ja mam nauszniki emu. Są bardzo ciepłe, spokojnie zastępują mi czapkę :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1