The Black Bra - klasyczna czerń w OYSHO. Sexy & wygodne modele na co dzień!

13 Października 2012

Siedem ultrawygodnych staników, każdy za 99,90 zł.

Czarny stanik Oysho

Biustów jest tyle, co kobiet. Różnią się wielkością i kształtem, ale wszystkie mogą być piękne za sprawą odpowiednio dobranego stanika! Zastanawiasz się, jaki model będzie najlepszy?

Dziennikarka Anna Breslaw, autorka kontrowersyjnych 25 seksporad z 25 Magazine prowadzonego przez Anję Rubik, radzi by zamiast nadmuchanych push upów nosić koronkowe staniki w europejskim stylu. Miękkie biustonosze szczególnie sexy wyglądają pod białą koszulą z jedwabiu albo noszone bezpośrednio na oversajzowy top. Wprawdzie nie mają właściwości powiększających, ale są stworzone dla małych piersi - eksponują ich zgrabny kształt i wyjątkową jędrność.

Gdy masz rozmiar większy niż C, rozglądaj się za modelami full cup, które oprócz solidnej miseczki mają szerokie ramiączka. Nosisz B? Twój biust najlepiej poczuje się w balkonetce oraz staniku typu plunge (z nisko kończącymi się fiszbinami).

Jeśli mimo wszystko kochasz push upy... Najlepszy efekt uzyskasz, gdy miseczka będzie cięta po skosie, a w środku wypełniona rozsądnej grubości gąbeczką. Superpodnoszące staniki dają mało naturalny efekt, a co najgorsze mogą zniekształcać piersi!

Gdzie szukać modelu idealnego? W najnowszej kolekcji OYSHO. Linia The Black Bra zawiera różne fasony staników w uniwersalnym odcieniu głębokiej czerni. Do tego zainwestuj we francuskie szorty z delikatnej siateczki i oto masz swój najwygodniejszy komplet zimowej bielizny!

Więcej modowych newsów przeczytasz na www.boska.pl.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (18)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz