Puszysta nastolatka pierwszy raz w życiu założyła obcisłą sukienkę. To był BŁĄD?

19 Lutego 2018

Nawet hejterzy nie potrafią jej skrytykować.

Ashlie Bautista

Według niektórych ich rola ogranicza się do promowania otyłości i innych niezdrowych postaw, ale blogerki i modelki plus size mają do zaoferowania znacznie więcej. Niektóre z nich stają się autentycznym wsparciem i wzorem do naśladowania dla młodych fanek zakompleksionych na punkcie swojego wyglądu. One naprawdę tego potrzebują.

Potwierdza to nasza dzisiejsza bohaterka. Ashlie Bautista od kilku dni jest na ustach internautów, a wszystko dzięki swojej odwadze. Pulchna nastolatka ze Stanów Zjednoczonych pierwszy raz w życiu zdecydowała się wyjść z domu w przylegającej do ciała sukience, która wcale nie ukrywa jej dodatkowych kilogramów.

I wcale tego nie żałuje…

Zobacz również: Piękna czy bestia? Ta dziewczyna ma bardzo wąską talię i 180 cm w biodrach!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (9)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

aaS
(Ocena: 5)
2018-02-19 22:07:53

trzeba się umieć ubrać odpowiednio do swojej figury. Ona nie jest puszysta ona ma zdecydowaną nadwagę, a nawet jest otyła. I mimo to może się ubrać elegancko i z klasą, ale na pewno takie ciuchy nie są dla niej, bo tylko podkreślają mankamenty figury i dodatkowe kg.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 21:29:17

Moim zdaniem za krótka dla niej jest ta sukienka. Nie pasuje jej, bo jeszcze bardziej ją pogrubia, do tego uwydatnia jej nogi które na jej miejscu bym zakrywała.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 18:24:57

Żyjemy w czasach, gdzie szczupła sylwetka jest pożądana, a nadwaga budzi niesmak. Nie można jednak zapominać, że ludzie są różni, i mają prawo do życia, bycia i m.in. ubierania się tak, jak im się podoba. Z tego też powodu, każdy zbulwersowany, obrzydzony pseudoesteta powinien zachować swoje zdanie dla siebie, a w ostateczności, odwrócić wzrok, jeśli widok otyłej osoby, która "śmiała" wyjść między ludzi, tak go oburza.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ania
(Ocena: 5)
2018-02-19 08:12:25

Co za moda na pokazywanie się ze swoimi fałdami. Naprawdę trochę to niesmaczne też miałam nadwage ale jak o siebie zadbałam od razu sie inaczej czuje i psychicznie i fizycznie. Rok temu złożyłam sobie obietnicę i się udało. 15 kg mniej, ładna sylwetka a i skóra była ostro balsamowana i wygląda dobrze, mam 33 lata a czuję się teraz na 25 :) jestem przeszczęśliwa! Przeczytajcie sobie książkę odchudzanie z elementami fizjologii i biochemii, warto, oj warto sama najlepiej wiem po sobie..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 07:46:49

Pulchna? Pulchne może być ciasto, a nie człowiek. Nazywajmy wszystko po imieniu. Grubas to grubas, a nie osoba, pulchna, puszysta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 15:01:29

sdasds

A drobne mogą być tylko pieniądze, a nie osoby? Gruby może być sweter, materac. Ludzie mają niedowagę, nadwagę lub otyłość - to jest nazywanie po imieniu. Po to są eufemizmy i metafory, żeby wzbogacać zasób słownictwa. Ty, jak widać, jesteś uboga. A nazywając rzeczy po imieniu - głupia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 16:53:59

Chyba chodziło raczej o to, że nie ma co grubasom pobłażać i ładnie ich nazywac. Lepiej mówić wprost, a nie obchodzić się jak z jajkiem. Teraz jest niezdrowa moda, na promowanie otyłości. Jesteś puszysta?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 18:42:22

Nie, to nie jest promowanie otyłości, tylko zwrócenie uwagi na to, że tacy LUDZIE też istnieją i mają PRAWO do korzystania z życia, dokładnie w takim samym stopniu, jak szczupli szczęśliwcy. Nie zapominajmy także o tym, że większość szczupłych ludzi, wcale nie zawdzięcza swojej wagi ciężkiej pracy, restrykcyjnej diecie i wewnętrznej dyscyplinie, tylko szczęściu i braku skłonności do tycia.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-02-19 05:30:12

Puszysta to była 10kg temu, teraz jest gruba. Tutaj serio nie chodzi o mode.. każda skrajność jest złą, anoreksja wyniszcza, otyłość też ->nadciśnienie, zapchane tętnice, obolałe stawy, nadmiar tłuszczu wokół narządów...

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1