Ślub jak z bajki: Najpiękniejsze OBRĄCZKI na każdą kieszeń

30 Grudnia 2015

Tym razem zaszalałyśmy. Ceny modeli zaczynają się od 288 zł!

obrączki ślubne

Trudno o bardziej wzruszającą  chwilę podczas ceremonii zaślubin niż ta, kiedy państwo młodzi wsuwają sobie na palce obrączki. To symbol miłości, związku i pojednania, który dla całego świata oznacza bycie czyjąś żoną lub czyimś mężem. Bo obrączki zwykle kupuje się raz na całe życie i tak długo też się je nosi, dlatego warto zadbać, aby były dobrane jak najlepiej.

Firmy jubilerskie prześcigają  się w produkowaniu ślubnych obrączek. Mimo upływu czasu, największą popularnością wciąż cieszą się te wykonane z żółtego złota. Są najbardziej uniwersalne, można je śmiało łączyć z inną biżuterią, a w dodatku są stosunkowo niedrogie. Ostatnio jednak coraz więcej par sięga po krążki z białego złota. Biała, stalowa obrączka nie będzie kontrastowała z żadnym innym kolorem. Jedynym mankamentem złota, zwłaszcza żółtego, jest konieczność szlifowania, aby przywrócić im pierwotny blask. Takich problemów nie ma z krążkami wykonanymi z platyny. Są naprawdę trwałe i odporne na wszelkie uszkodzenia. W ostatnim czasie furorę robią także obrączki wielobarwne, które są połączeniem np. żółtego i białego złota, nierzadko mają także zdobienia w innych odcieniach. Tego rodzaju obrączki są na pewno oryginalne i spełnią wymagania osób lubiących ekstrawagancję.

Do lamusa odchodzą już zwykłe, wypolerowane krążki, bez żadnych zdobień. Teraz na rynku dostępna jest cała gama różnokształtnych modeli. obrączki mogą być wypukłe, płaskie, wklęsłe, spiłowane przy krawędzi, cienkie lub grube (zazwyczaj od 3 mm do 8 mm), bardzo szerokie albo wąskie, z dodatkowymi żłobieniami z boku bądź po środku. Wiele z nich jest ozdobionych brylancikami lub innymi kamieniami szlachetnymi.

Czasem jest to oczko wtopione w krążek, choć równie dobrze może subtelnie wystawać ponad powierzchnię obrączki. Można również znaleźć obrączki, w których kamienie są umieszczane jeden przy drugim na całym krążku.

Oto najpiękniejsze obrączki na każdą kieszeń!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-12-30 16:48:51

re: Ślub jak z bajki: Najpiękniejsze OBRĄCZKI na każdą kieszeń

ja bym chciała dwukolorowe, mój narzeczony zwykłe złote.. i weź tu się dogadaj człowieku

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1