Rewolucyjne adidasy dla fitnesski

12 Października 2009

Reebok jako pierwsza firma na świecie zamyka dwa buty w jednym. I czyni to z precyzją godną mechaników Formuły 1!

Rewolucyjne adidasy dla fitnesski

Podstawą udanego treningu jest nie tylko samozaparcie, dobry trener czy profesjonalny sprzęt do ćwiczeń, ale również odpowiednio wyprofilowane, wygodne adidasy. Pionierem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie obuwia sportowego jest Reebok. W tym roku marka zaskoczyła rewolucyjną technologią SelectRide, dzięki której, przy pomocy tylko jednego przycisku, można dopasować swoje buty do aktualnie wykonywanej czynności sportowej!

Reebok Smoothfit Selectride (499 zł) to buty przeznaczone dla osób dbających o swoją sprawność fizyczną. Bieganie, fitness, nordic walking - wybór nie ma znaczenia. Technologia SelectRide pozwala na perfekcyjne dopasowanie amortyzacji noszonego obuwia do wybranej aktywności. A wszystko za pomocą jednego specjalnego przycisku umieszczonego na zewnętrznej części podeszwy buta. Pozycja TRAIN zapewnia doskonałą stabilizację stopy oraz podnosi wyczucie i przyczepność obuwia do podłoża. Włączenie opcji RUN zapewnia większą amortyzację i zmienia ułożenie stopy, ułatwiając bieg.

Dzięki zastosowaniu technologii SelectRide, po raz pierwszy w historii buty zyskały wymiar technologicznej maszyny rodem z Formuły 1. Dopasowanie stopnia przyczepności do podłoża, aktywna amortyzacja sterowana jednym przyciskiem, stabilizacja w zależności od wyboru trybu poruszania się, to technologie do tej pory zarezerwowane dla nowoczesnych samochodów sportowych. Reebok, tworząc Smoothfit Selectride, zamyka tę maszynerię w jednym przycisku SelectRide. Teraz każdy może poczuć się jak Lewis Hamilton, mistrz świata w Formule 1, który już zdecydował się na supernowoczesne buty Reebok Smoothfit Selectride.

W najnowszym modelu Reeboka wykorzystano również technologię Smoothfit, która opiera się na bezszwowej konstrukcji buta. To najnowocześniejsze rozwiązanie konstrukcyjne, które minimalizuje ryzyko obtarć skóry i podrażnień. W technologii Smoothfit wyeliminowano wypukłość szwów poprzez  pokrycie ich płaskimi taśmami łączącymi. Dzięki temu sam but zyskuje gładki, opływowy i nowoczesny wygląd.

Reebok, wprowadzając na rynek Smoothfit Selectride, rewolucjonizuje sport. Dzięki jednemu przyciskowi i technologii SelectRide dylemat, jakie buty wybrać, by biegać czy uprawiać fitness, przestaje istnieć. Dzięki ultranowoczesnej technologii stworzonej przez Reeboka nie ma to znaczenia. Wystarczy jeden przycisk. I jedna para butów zamiast kilku.

Materiały prasowe

Zobacz także:

Najbardziej kobiece dyscypliny sportu

Sport to zdrowie i możliwość osiągnięcia pięknej sylwetki, ale też okazja, żeby oczarować płeć przeciwną. Oto dyscypliny sportowe, które mężczyźni najchętniej oglądają w wykonaniu kobiet.

Osiem przykazań udanego treningu 

Zobacz, jak odpowiednio zacząć i kontynuować trening, aby był efektywny oraz przyniósł satysfakcjonujące rezultaty. Z naszą pomocą na pewno się uda!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (58)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-09-09 21:56:34

Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Pokaż na co Cię stać i wejdź na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-08-26 11:52:05

Hmm no ja nie jestem przekonana d butów, które są stworzone do różnego rodzaju aktywności sportowych... Jestem zdania, że odpowiednie buty to takie, które przeznaczone są do jednej tylko dziedziny sportu - wtedy można "wycisnąć" z nich wszytko co najlepsze.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2010-01-18 13:57:12

„Papilocie! Mam 22 lata, za rok wyznaczoną datę ślubu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-19 18:40:33

Hi! cFuTvGVB

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-11-04 13:24:13

fajowo wyglądają tak zgrabnie:) muszą być mega wygodne, świetne rozwiązanie z tym przyciskiem jeszcze nikt na to nigdy nie wpadł! bravo!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-23 08:10:46

mam takie adidasy mam 24 lata waże 42kg wzrost 72 pracuje w szkole jako nauczycielka w-f i plastyki i mam takie adidasy na w-f

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-18 21:39:16

http://www.zemsta-za-zdrade.com/?id=7b39d4bc

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-18 21:35:23

http://www.sexy-lena.com/?uid=180368

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 23:32:41

hahaha "adidasy" a reklama Reebooka. kiedy się wreszcie nauczycie, że słowo "adidasy" brzmi karykaturalnie, jeśli nie mamy na myśli butów sportowych firmy Adidas?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-15 22:52:07

a ja wolę sobie kupić więcej witamin niż pakować pieniądze w jakieś buty. Poza tym jednak wolę pływać niż biegać ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz