One już nigdy nie kupią ciuchów w Internecie. W paczce znalazły TO

02 Marca 2018

Dramatyczny finał wirtualnego shoppingu.

ubrania z internetu

W papierowych katalogach i sklepach internetowych często możemy przeczytać adnotację, że prezentowane towary w rzeczywistości mogą się odrobinę różnić od tych przedstawionych na zdjęciach. W tym przypadku trudno jednak nazwać to „odrobiną”. Te kreacje nie mają prawie nic wspólnego z oczekiwaniami.

Na facebookowym profilu „Knock Off Nightmares” aż roi się od ubrań kupionych w Sieci, które w ofercie prezentowały się wspaniale, a tak naprawdę nie nadają się do założenia. Zawiedzione klientki publikują wymowne zdjęcia i chyba należy potraktować je jako ostrzeżenie. Jeśli zamówisz coś w e-sklepie, nigdy nie możesz być pewna, co otrzymasz w paczce.

Takich rozczarowań jest podejrzanie dużo, więc chyba rzeczywiście warto zastanowić się trzy razy, zanim klikniemy „zamów”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (6)
ocena
4.3/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 23:54:19

Sukienka na 8 stronie jest bardzo ładna i elegancka wg mnie. Chodzi o te real foto

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 10:28:36

Tak to jest jak się kupuje tanie chińskie gów... Raz się nacięłam i nigdy więcej! Wolę już dołożyć 2 razy więcej a kupić porządną rzecz. Jeśli chce się natomiast kupić coś za grosze to nie ma nic lepszego niż ciucholandy, naprawdę :) Tyle, że trzeba mieć chęci by tam "grzebać".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ann
(Ocena: 5)
2018-03-02 14:40:54

Ja czasem kupuję sobie coś za grosze i to na aliexpress i nigdy się nie "nacięłam". Nie trzeba mieć farta, wystarczy trochę pomyśleć, sprawdzać tabelki wymiarów i opinie klientów, często są w nich zdjęcia. Zamawiam tylko rzeczy które mają powyżej 4 gwiazdek i co najmniej kilkaset opinii i nie ma problemu.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
kasia
(Ocena: 5)
2018-03-02 06:34:53

Błagam - kupować za kilka dolarów coś co ma imitować ubrania za kilka tysięcy - jakiego efektu można się spodziewać? Litości..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-02 03:45:26

Czekam po raz kolejny na pseudo inteligentki które będą twierdziły że wygląd tych szmacisk to wina wyłącznie figury....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-02 09:31:02

Dokladnie. Zawsze sie chociaz taka jedna madra znajdzie co to powie, ze gdyby klientka nie byla gruba to by wszstko bylo perfecto haha xD Z uporem maniaka nie zauwazaja zupelnie innego kroju, tkaniny, tudziez JAKOSCI tkaniny etc xDDDD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1