Morska elegancja w MOHITO: Lazur, turkus, złoto & biel ♥ ♥ ♥ Bardzo szykownie!

20 Kwietnia 2012

Wspaniała kolekcja dla miłośniczek klasycznego letniego szyku.

Mohito wiosna 2012

Zachwycający, podwodny świat stał się inspiracją do powstania letniej kolekcji Mohito, pełnej morskich inspiracji i detali w palecie oceanicznych barw - odcieni błękitu, kobaltu, turkusu oraz szmaragdu. W połączeniu ze szlachetną bielą i czernią, a także odrobiną złota, wyróżniają się wyjątkowo eleganckim charakterem.

Linia Aqua Elegance, mimo że oparta na prostych formach, jest bardzo kobieca. Pozwala na zabawę proporcjami i poszukiwanie idealnych dla każdej sylwetki fasonów. Pięknie!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-26 12:17:53

Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-23 18:39:40

Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-21 17:08:55

Wiele lat temu w stanie Indiana, Carmen Winstead została wrzucona przez pięć dziewczyn z jej szkoły do kanału. Chciały one skompromitować ją przed całą szkołą. Gdy Carmen długo nie dawała znaku życia, została wezwana policja. Funkcjonariusze zeszli na dół i wyciągnęli zwłoki 17letniej Carmen, denatka miała złamany kark od uderzenia w drabinkę. Na dnie kanału był beton. Dziewczyny powiedziały wszystkim, że Carmen tam wpadła sama...uwierzono im. Kilka miesięcy po tym 16letni David Gregory przeczytał tę historię i nie przesłał jej dalej. Gdy poszedł wziąć prysznic, usłyszał dziki śmiech. Zaczął wariować i szybko pobiegł do komputera przesłać historię Carmen dalej. Potem powiedział "Dobranoc" swojej mamie i położył się spać, ale 5 godzin później matka obudziła się słysząc bardzo głośny hałas, a David zniknął. Policja znalazła go w kanałach, ze złamanym karkiem i pozbawionego skóry na twarzy. Spróbuj chociaż wygooglować jej imię - zobaczysz, że to prawda. Jeśli nie prześlesz tego dalej dopisując: "Skrzywdzili ją", Carmen dorwie Cię, z kanału, toalety, prysznica, czy wtedy gdy będziesz spał. Obudzisz się w kanale, w ciemności, a Carmen zabije Cię i obedrze skórę z twarzy. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją,Skrzywdzili ją, Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją. Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.Skrzywdzili ją.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 22:57:24

Druga bluzeczka z 4 strony świetna

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 22:47:12

fieryflair.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 21:02:19

Zapraszam: www.herpassionisfashion.blogspot.com

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 17:43:37

ŹRÓDŁO? BOSKA.PL

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 14:19:37

BARDZO FAJNA KOLEKCJA ALE CENY MASAKRYCZNE ZA TAKĄ KIEPSKĄ JAKOŚĆ!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 11:42:14

Sukienke z pięrwszego zdjęcia przymiarzałam ostatnio w sklepie, świetna jest, fajnie się układa. kosztuje 129 zł

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-04-20 09:55:26

Fajne rzeczy tylko niestety jest tam za drogo (jak na ciuchy takiej jakości oczywiście)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz