Kozaki za kolano, które teraz kupisz DUŻO TANIEJ (7 przepięknych modeli)

15 Stycznia 2017

To się opłaca!

przecenione kozaki za kolano

Kiedy kilka tygodni temu pojawiły się w sklepach na sezon jesienno-zimowy, nie wszystkie dziewczyny rzuciły się na nie bez opamiętania. Powód? Wtedy kozaki za kolano – choć przecież śliczne i sexy – kosztowały majątek. Na szczęście teraz, podczas wyprzedaży, można trafić na przepiękne modele prawie za darmo.


Wyszukałyśmy kilka najładniejszych par w okazyjnych cenach. Nasz faworyt to kozaki numer 5. A Wy dla których straciłyście głowę?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

lendi
(Ocena: 5)
2017-01-17 22:48:46

O matko a już myślałam, że tylko ja kopytkuję w nowych budach po domu jak wariatka, a mój mąż się wtedy dziwi. wariatka w sumie fajną stronkę wytrzasnęłaś i nawet spore promocje mają, coś czuję że dam się ponieść szałowi zakupów :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
wariatka
(Ocena: 5)
2017-01-16 21:17:08

Dla mnie kozaki za kolano to ponadczasowy hit. I właśnie ustrzeliłam dobrą promocję. Te cudeńka https://e-kaja.pl/produkt/46/3592/baldaccini-768500-a-kozaki-damskie-1 już są w drodze do mnie. Już się jaram :D Boże chyba będę w nich spała :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Weronika
(Ocena: 5)
2017-01-15 15:31:35

Chodziłam dwa lata temu na wizaż i stylizację do szkoły policealnej w Progresie i mieliśmy zajęcia o trendach. Te oczywiście co jakiś czas wracają, dlatego warto na wyprzedażach zaopatrzyć się w kozaki, płaszcz zimowy, szalik czy chustę, bo w następnym sezonie z pewnością będziemy mogli też rzeczy na siebie założyć. Ja uwielbiam promocje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Adela
(Ocena: 5)
2017-01-16 21:30:35

No taka prawda, że trendy się powtarzają i warto zostawiać sobie ubrania. Ja nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy, zawsze kupuję ubrania rozmyślnie. Od września chcę iść na projektowanie ubioru do szkoły policealnej, to jak się nauczę wszystkiego o modzie, to w ogóle nie będę nic kupować, tylko sama sobie będę szyć.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1