Jak się ubrać na Sylwestra? 5 stylizacji w różnych przedziałach cenowych!

27 Grudnia 2014

Postaw na spektakularny błysk!

stylizacja na Sylwestra

Każda z nas chce przywitać Nowy Rok w jak najlepszym stylu, dlatego niektóre dziewczyny już od tygodni wertują magazyny kobiece i strony sklepów internetowych w poszukiwaniu wymarzonej kreacji. Wśród nas są też i takie, które stawiają na zakupy w ostatniej chwili, co często niestety bywa problematyczne i wiąże się z nie zawsze przemyślanymi zakupami.

Postanowiłyśmy więc ułatwić wam zadanie i stworzyłyśmy 5 przykładowych stylizacji, bazując na propozycjach z sieciówek. W naszej galerii znalazły się sukienki mini, suknia do ziemi, seksowna spódnica oraz kombinezony. Uzupełniłyśmy je stylowymi dodatkami i eleganckimi butami.

Wybierzcie swoje typy!

 

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kolorowa
(Ocena: 5)
2014-12-28 18:48:05

re: Jak się ubrać na Sylwestra? 5 stylizacji w różnych przedziałach cenowych!

Fajne zestawienie, dużo pomysłow. Ja oczywiście uwielbiam błyszczeć na sylwestrze, ale w tym roku chciałabym coś mega seksownego. Spodobała mi się sukienka jaką miała na sobie Sykut. Znalazłam tą sukienkę na kimkim.pl.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 5)
2014-12-27 13:42:44

re: Jak się ubrać na Sylwestra? 5 stylizacji w różnych przedziałach cenowych!

Ja już swoją kreacje dobrałam na Madamsale i dzięki temu zapłaciłam o połowę mniej :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Asia
(Ocena: 5)
2014-12-27 20:37:43

super aplikacja!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Aga
(Ocena: 5)
2014-12-27 22:26:29

Fakt, zastanawiam się jak ja wcześniej bez niej mogłam robić zakupy. Teraz zawsze z niej korzystam i poluje na okazje :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2014-12-27 13:10:31

re: Jak się ubrać na Sylwestra? 5 stylizacji w różnych przedziałach cenowych!

UWAGA!!!!!!! Proszę wklejać gdzie się da. W nocy 18 grudnia, o godz. 0:45 koalicja rządząca próbowała zmienić Konstytucję RP. Chcieli wprowadzić zapisy, które umożliwiłyby wyprzedaż Lasów Państwowych. Na szczęście dla nas wszystkich projekt przepadł, bo ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. W mediach pro-rządowych standardowe embargo informacyjne na ten temat. Lasy Państwowe, zajmujące niemal 1/4 terytorium kraju, są dobrem ogółu. Dobrem wszystkich Polaków. Obecnie obowiązujące prawo uniemożliwia przejęcie polskich lasów przez podmioty prywatne. Ekipa Platformy Obywatelskiej chciała to zmienić. Co ciekawe - sprytnie to sobie zaplanowali. Po osłoną nocy wprowadzili do porządku obrad Sejmu projekt zmiany Konstytucji. Chcieli dopisać do niej artykuł o następującej treści: "Lasy stanowiące własność Skarbu Państwa nie podlegają przekształceniom własnościowym, z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie.". Kluczowe słowa to "z wyjątkiem przypadków określonych w ustawie". Ten "wytrych" prawny daje szeroki wachlarz możliwości. Nic bowiem nie stałoby na przeszkodzie, aby ekipa PO-PSL uchwaliła ustawę, w której umożliwiłaby wyprzedaż Lasów w ręce prywatne. Kluczowe głosowanie odbyło się o godzinie 0:45. Do zmiany Konstytucji władza potrzebowała 296 głosów. Na szczęście dla nas wszystkich ekipie Kopacz zabrakło pięciu głosów. Za niekorzystną zmianą głosowali posłowie PO, PSL, SLD i TR. Przeciwko głosowali członkowie PiS i KPSP. Nocna próba zmiany Konstytucji została oczywiście przemilczana przez główne media prorządowe. Przekazanie Polakom prawdy na temat trybu prac (pod osłoną nocy) oraz zamiaru władzy (umożliwienie wyprzedaży Lasów Państwowych) mogłoby niekorzystnie wpłynąć na wizerunek obozu rządzącego. Stąd embargo na te informacje w głównych wydaniach serwisów informacyjnych.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1