To miał być interes ich życia. Kupiły w Internecie suknie za grosze, a w paczce dostały... (Aż trudno w to uwierzyć)

22 Grudnia 2017

Myślicie, że kiedyś to na siebie założą?!

ubrania z internetu

Zakupy online mogą być świetną zabawą. Pod warunkiem, że dysponujesz odpowiednimi środkami, uda ci się trafić na niebywałą okazję, a zamówiony towar w rzeczywistości przypomina to, co widziałaś na stronie sklepu. Z tym jednak różnie bywa, o czym najlepiej świadczą zdjęcia zamieszczone na stronie „Knock Off Nightmares”.

Możemy na nich zobaczyć zamówione przez internautki ubrania, które trochę różnią się od fotografii z kolorowych katalogów. Nie tylko szczegółami, ale nawet fasonem, materiałem czy kolorem. Okazuje się, że robienie interesów z niektórymi sprzedawcami przypomina loterię, w której można jedynie przegrać.

To trzeba zobaczyć. Ku przestrodze!

Zobacz również: Kupiły ubrania w Internecie i dostały TO. Nie uwierzysz, jak miały wyglądać te kreacje!

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-22 18:41:33

Już były tu takie tematy i już dziewczyny się wypowiadały na ten temat i ja też. Żadna tłusta świnia, choćby chciała, nie zmieści się w rozmiar S jaki te sukienki mają z tego co widzę. Modelki je noszące są bardzo szczupłe, a więc sorry ale jak jakaś locha kupuje sukienkę nawet w swoim rozmiarze, to niech nie oczekuje cudów, że będzie wyglądać jak modelka ze zdjęcia......

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-24 00:24:35

Na tej grubej sukienka wygląda jeszcze jako tako. Warto się zastanowić, kupując za tak niską cenę, skoro koszty muszą się zwrócić z czego naprawdę robione są te ubrania. Przecież to jakiś świecący chiński materiał, sukienki są matowe a ten "plastik" się świeci, tak uszyte nie ma prawa dobrze leżeć na kimkolwiek bo nawet nie są dobrze skrojone, usztywnione itd. Spójrz na zdjęcie 9 jak wykonano rękawy, ramiona i ten prześwitujący stanik...na mnie też by tak wyglądało.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1