Foliowe szorty - hit czy kit?

29 Kwietnia 2009

Czy styl lat 80. zyska fanki w naszym kraju? Legginsy w wersji mini w kolorze fuksji to propozycja dla odważnych!

Foliowe szorty - hit czy kit?

Foliowe szorty to propozycja dla odważnych. Na Wyspach Brytyjskich styl rodem z lat 80. robi prawdziwą furorę, ale fanki w naszym kraju zyskuje bardzo powoli. Czy legginsy w wersji mini z Topshopu przysłużą się popularności plastikowej mody?

Trudno powiedzieć, co kierowało ich twórcami i jakie były zamierzenia projektanta, ale obawiamy się, że pomysł jest kompletnie nietrafiony. Tak błyszczące i obcisłe szorty każdemu dodadzą kilogramów, co z pewnością nie będzie wyglądało atrakcyjnie. Długość przed kolano sprawia, że wracają wspomnienia znienawidzonej gimnastyki w przedszkolu i poturbowanych w efekcie podwórkowych zabaw kolan. Jedyna okazja, na jaką wydają się stosowne, to impreza w stylu lat 80., podczas której karykaturalny wygląd z pewnością będzie mile widziany.

legginsy kosztują 15 funtów, czyli około 79 złotych. Jeżeli chciałabyś zobaczyć to cudo na żywo, a nie mieszkasz w Londynie, musisz udać się do warszawskich "Złotych Tarasów" lub zamówić za pośrednictwem strony internetowej Topshop.com.

Zobacz także:

Czy założyłabyś koturny na korku?

Plecione kopertówki na lato

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (485)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-15 13:14:47

Według mnie lata 80 są super u mnie w szafie królują panterki jaskrawe ciuszki i buciki do kostki w latach 80 akcentowały przeważnie KOLORY TEGO TYPU:p:-) Jest Cool Ci co mówią że nie to wcale się nie znają na modzie tylko na kiczu;-)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-12-20 20:04:10

hit.!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-10-23 08:20:11

hit!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-07-06 19:19:09

kit. obrzydliwe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-22 14:28:00

kiiit.. fuj.xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-15 22:21:00

[quote="MartysiaxD"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote=Gosc]ALE SUPER ! MUSZE TAKIE MIEC ! ŁIIIII !!!!!!!! :D :D mój boj takie uwielbia ! ^^ [/quote Ooooo, cześć Jola :)[/quote] Kurczę, nie wiedziałam, że Jola czyta Papilota :))[/quote] nie Jolka ! Tylko :***** .....:::Anetka:::.... :***** ^^ &amp;amp;amp;amp;lt;3 &amp;amp;amp;amp;lt;3 czyli ja ! ha ha ! :D :D :D a spodeneczki są boskie !!!!!!! nie znacie śe !!![/quote] omg... co za ludzie ! idiotka ![/quote] Przeciez Jolka no nie, a z nia jej wierny kuc XP[/quote] Kuc w kolorze fuksji, bedzie pasowac do spodenek :D[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote=Gosc]ALE SUPER ! MUSZE TAKIE MIEC ! ŁIIIII !!!!!!!! :D :D mój boj takie uwielbia ! ^^ [/quote Ooooo, cześć Jola :)[/quote] Kurczę, nie wiedziałam, że Jola czyta Papilota :))[/quote] nie Jolka ! Tylko :***** .....:::Anetka:::.... :***** ^^ &amp;amp;amp;amp;amp;lt;3 &amp;amp;amp;amp;amp;lt;3 czyli ja ! ha ha ! :D :D :D a spodeneczki są boskie !!!!!!! nie znacie śe !!![/quote] omg... co za ludzie ! idiotka ![/quote] &amp;amp;amp;lt;hahaha&amp;amp;amp;gt; zgadzam się idiotka ;p[/quote] niejestem idjotką ! ! ! odwalcie sie ! ! ! :d mam swuj gust i tyle ! i mam bardzo dobry gust ! A nie taki jak wasze ! ochydne ! ---..--- a te spodenki są SUPER !!!!!! &amp;amp;lt;3 &amp;amp;lt;3 &amp;amp;lt;3 ;**************[/quote] boze co za cizi moga podobac sie te...spodenki...o ile to sa spodenki [/quote] mi śe podobają! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są SŁŁŁŁŁITTAAAŚŚŚŚNNNNNNEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D ' *********************** i pszestańcie mnie obrarzać ! mam na was foha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Nie pisze się "śe" tylko "sie" A Focha przez c h :P[/quote] nieczepiaj sie mnie ! ! ! ! ! ! wy wszystkie sięł nieznacie ! ! ! i TyLE ! : p A Ja już sobie kópiłam takie spodenki ! ! ! HA HA ! ! ! Tylko że CzERwoNe ! ! ! ;******** <3 <3 <3 i co? zazdroźcicie? ;d :]]

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-06-12 10:51:00

fuj.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-31 15:31:00

eeee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-30 14:25:00

kit.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2009-05-24 17:52:00

[quote="Gosc"][quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote=Gosc]ALE SUPER ! MUSZE TAKIE MIEC ! ŁIIIII !!!!!!!! :D :D mój boj takie uwielbia ! ^^ [/quote Ooooo, cześć Jola :)[/quote] Kurczę, nie wiedziałam, że Jola czyta Papilota :))[/quote] nie Jolka ! Tylko :***** .....:::Anetka:::.... :***** ^^ &amp;amp;amp;lt;3 &amp;amp;amp;lt;3 czyli ja ! ha ha ! :D :D :D a spodeneczki są boskie !!!!!!! nie znacie śe !!![/quote] omg... co za ludzie ! idiotka ![/quote] Przeciez Jolka no nie, a z nia jej wierny kuc XP[/quote] Kuc w kolorze fuksji, bedzie pasowac do spodenek :D[/quote] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote][b]Gosc[/b] [quote=Gosc]ALE SUPER ! MUSZE TAKIE MIEC ! ŁIIIII !!!!!!!! :D :D mój boj takie uwielbia ! ^^ [/quote Ooooo, cześć Jola :)[/quote] Kurczę, nie wiedziałam, że Jola czyta Papilota :))[/quote] nie Jolka ! Tylko :***** .....:::Anetka:::.... :***** ^^ &amp;amp;amp;amp;lt;3 &amp;amp;amp;amp;lt;3 czyli ja ! ha ha ! :D :D :D a spodeneczki są boskie !!!!!!! nie znacie śe !!![/quote] omg... co za ludzie ! idiotka ![/quote] &amp;amp;lt;hahaha&amp;amp;gt; zgadzam się idiotka ;p[/quote] niejestem idjotką ! ! ! odwalcie sie ! ! ! :d mam swuj gust i tyle ! i mam bardzo dobry gust ! A nie taki jak wasze ! ochydne ! ---..--- a te spodenki są SUPER !!!!!! &amp;lt;3 &amp;lt;3 &amp;lt;3 ;**************[/quote] boze co za cizi moga podobac sie te...spodenki...o ile to sa spodenki [/quote] mi śe podobają! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Są SŁŁŁŁŁITTAAAŚŚŚŚNNNNNNEEEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D ' *********************** i pszestańcie mnie obrarzać ! mam na was foha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/quote] Nie pisze się "śe" tylko "sie" A Focha przez c h :P

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz