Błyszczący płaszcz – hit czy kit?

02 Listopada 2008

Gdy za oknem szaro i plucha, z pewnością przydaje się przeciwdeszczowy płaszcz z kapturem, na wzór tych, które nosiłyśmy jeszcze w przedszkolu. A może stylizacja na małą, słodką dziewczynkę jest już passe?

Błyszczący płaszcz – hit czy kit?

Płaszcz przeciwdeszczowy to jeden z niezbędnych elementów garderoby, którego nie może zabraknąć w żadnej szafie. W tym sezonie modne są te w stylu retro, nawiązujące do klasycznych trenczy sprzed lat.

Taki właśnie wydaje się być ciemnogranatowy Płaszcz Pull&Bear (159 zł) – dwurzędowy, w kształcie litery A i z zapięciem na duże guziki. Jest w nim jednak coś, co nieubłaganie kojarzy nam się z płaszczykami, w których chodziłyśmy na jesienne poszukiwania kasztanów w przedszkolu.

Prochowiec wykonano z błyszczącej, nieprzemakalnej tkaniny, z daleka wyglądającej jak plastik. To wrażenie potęguje wściekły, ciemnogranatowy kolor. W efekcie, płaszczyk wydaje się nieco kiczowaty i dziecinny. I mimo że stylizacje na lolitkę są nadal na topie, my mamy poważne wątpliwości, czy tego typu trencz nie będzie wyglądał na ulicy jak nieudany, modowy żart...

A jak wam się podoba? Czy założyłybyście coś takiego jesienią?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (141)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2009-02-05 00:47:00

[quote="Księżniczka z piekła rodem"]Ja mam ten płaszcz i jest świetny! wiecie ile ja mam butów i ciuchów OMG[/quote] o Jezu, ale jesteś fajna, masz tyle ciuchów! OMG łał :] co do artykułu : hit jak najbardziej :))

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-11 20:24:00

Ja mam ten płaszcz i jest świetny! wiecie ile ja mam butów i ciuchów OMG

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-12-07 19:03:00

ŚWIETNY!Doskonały kolor i krój.Bardzo trendy.Na 100% założyłabym go jesienią!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-30 17:24:00

kit ;DD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-11 22:44:00

Wygląda jak płaszcz przeciwdeszczowy lol haha^^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 19:55:00

ble [!]zdecydowanie kit!^

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 18:26:00

za 159 to ja sobie kupię w oliwerze mega wypasione ciuchy a nie taki zaskoczenie (ha ha ha ) kit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 16:11:00

kit

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-07 15:28:00

mnie się podoba;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2008-11-06 17:31:00

Jak dla mnie nadaje się tylko żeby wyjść w nim koło domu tzn. pójść do składziku po drewno :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz