Kupiła w sklepie internetowym spodnie. Zamarła, kiedy otworzyła paczkę... (Co to jest?!)

14 Października 2017

To na pewno nie jest jej rozmiar.

za długie spodnie

Kupowanie ubrań w Internecie to coraz popularniejsza forma powiększania naszej garderoby. Niższe ceny, bezpłatna dostawa, możliwość zwrotu i szeroki wybór zachęcają do wirtualnego shoppingu. Czasami jednak kończy się to wielkim rozczarowaniem, o czym najlepiej przekonała się ta młoda Brytyjka.

Bethany McNamara zamówiła spodnie w popularnym sklepie internetowym. Nie pierwszy raz, bo jest jego stałą klientką. Zazwyczaj transakcje przebiegały bardzo sprawnie, a 18-latka była zadowolona z zakupów. Nie tym razem. Młoda fryzjerka zamarła, kiedy zobaczyła zawartość paczki. Okazało się, że nie trafiła z rozmiarem. Albo inaczej - to producent mocno przesadził.

Kupione spodnie są tak absurdalnie długie, że nie nadają się nawet na supermodelkę z nogami do samej szyi.

Zobacz również: Zamówiły w Internecie piękne kreacje. Nie uwierzysz, jak koszmarne ciuchy dostały! (Tego nie da się nosić)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (3)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Kinga
(Ocena: 5)
2017-10-23 06:58:47

Taki urok zamawiania ubrań przez Internet z dziwnych sklepów. Ja zamawiam na hexeline i mam pewność, że ubrania będą dobrej jakości i że rozmiarówka jest normalna ;p Nigdy mi się tak nie zdarzyło jak pani z artykułu

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Długonoga ślicznotka
(Ocena: 5)
2017-10-17 20:55:21

ja chcę te spodnie, wreszcie normalne na długie nogi jak u modelki! Większość jest szyta dla krasnoludków z kaczymi nóżętami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-14 08:17:53

Bo czyta się komentarze.Zawsze jest napisane,że np rozmiary zawyżają,czy ładne czy brzydkie.Milion razy kupowałam i wszystko ładne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1