Dlaczego brzydsze koleżanki mają większe powodzenie od Ciebie?

12 Września 2016

Te powody zaskoczyły nawet nas. Biedne, niczego nieświadome dziewczyny...

związek z brzydką

Wiele osób zastanawia się, dlaczego przystojniacy wiążą się nie tyle z przeciętnymi dziewczynami, ile prawdziwymi brzydulami. Grubymi, szpetnymi, owłosionymi – odstręczającymi swoim wyglądem. Atrakcyjny mężczyzna przechadzający się ulicą z kobietą, która uosabia zbiór fizycznych cech, będących jego zaprzeczeniem, to rzadki widok, ale mimo wszystko, zdarza się. Mówi się, że ważny jest charakter, sposób bycia, wizja przyszłości, a uroda jest przereklamowana.

Nie sprawi, że miłość faceta przetrwa, jeżeli tylko na niej będzie się opierać. Nie da się zaprzeczyć, ale przecież można spotkać przeciętne i atrakcyjne kobiety, które szczycą się również zaletami duchowymi – tak powiedzieliby niektórzy. W takim razie, dlaczego faceci dokonują takiego wyboru?

Na forach internetowych są opisane zaskakujące powody, dla których mężczyźni decydują się na związek z brzydulą. Przytaczami najbardziej zaskakujące.

Zobacz także: MĘSKIM OKIEM: W której ławce siedzą najfajniejsze dziewczyny?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (21)
ocena
2.7/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-14 00:14:50

Spotykałam się z przystojnym chłopakiem.. Zdradzał mnie z brzydką i teraz to ona jest jego żoną i urodziła mu dzieci!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-14 09:57:39

Czyli dla niego ona nie jest brzydka, a na tyle piękna, wartościowa i interesująca, że postanowił się z nią ożenić. To, że ty czujesz się od niej ładniejsza, nie oznacza jeszcze, że tak samo jest w oczach tego mężczyzny lub osoby postronnej. A nawet jeśli, uroda (choć ważna) to jeszcze nie wszystko.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-13 12:30:59

Ja tez jestem brzydka, ale od zawsze mam powodzenie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
lola
(Ocena: 1)
2016-09-13 11:16:19

A może zrobicie artykuł pod tytułem "dlaczego piękne kobiety wiążą się z brzydalami"?? Jako kobieta, myślę, że odpowiedzi byłyby takie same, no może dodatkowo gruby portfel. Poza tym naprawdę pięknych I naprawdę brzydkich ludzi na świecie jest bardzo mało, zdecydowana większość to średniaki lub ludzie ładni z jakimiś drobnymi mankamentami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-12 23:00:53

"Mężczyźni" cytowani w tym artykule mają IQ na poziomie ameby. "Inne bolce"?? Serio?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-12 22:36:15

A mnie dziwi to jak facet ugania się za laską. To nie chodzi o to czy jest ładna czy nie ale np. facet ma swój typ być chudą blondynką. No i co fajnie się nam gada ja lubię to co on jestem w nim mega zakochana. Pewnie w łóżku byłoby nam super te same temperamenty. Nie koleś idzie do beznadziejnej laski tylko dlatego że jest chuda i bląond to jest słabe i żałosne. Nikt tych facetów potem nie che bo są szowinistycznymi świniami. Nie chodzi o to że jestem zazdrosna nie o to chodzi mogłabym schudną ć przefarbować się ale dla takich facetów nie warto jeśli facet ma we mnie widzieć chudą blondynkę. Poza tym są inne typy kobiet atrakcyjnych i np. gada z kobietą jest fajna i mówi o brunetka też może być. Sorry ale ja nigdy nie latam za napakowanym brunetem jeśli nadal atrakcyjny blądyn by się trafił to czemu nie. Patrzenie tylko na wygląd i to konkretnie na taki z katalogu jest słabe.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-13 08:18:51

blądyn? wtf?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-13 11:34:01

a nie rozumiesz, ze niektorym taki typ urody po prostu sie podoba ? rozne sa gusta, rozni sa ludzie.. jesli facet woli chude blondynki to moze szukac takiej. To nie dziala tak, ze odpowiada albo wyglad albo charakter. Sa osoby ktore podobaja nam sie jako caloksztalt i tyle..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-12 22:32:13

Tam skąd pochodzę największę powodzenie miały dziewczyny ładne czy wręcz piękne, zdrowe psychiczne i uśmiechnięte. O takiej zawsze się mówiło, że ta i ta jest naj naj naj... a na myszy nikt nie zwracał uwagi... może z czasem inne męskie myszy, które stwierdziły że albo cokolwiek albo samotność ;p

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
brzydkaula
(Ocena: 4)
2016-09-12 22:04:48

Nigdy żaden facet nie zakocha się w brzydkiej kobiecie. Jak mu się uda omamić jakąś brzydulę, to zawsze będzie to jakaś transakcja wiązana, a nie wielka miłość, jak to zostało opisane w tym artykule. Jak mężczyzna ma do wyboru piękna i brzydką, wiadomo, którą wybierze. Nie ma się co łudzić. Ja też jestem brzydka i nikt nigdy o mnie nie zabiegał, na całe szczęście. Lepiej być samą niż wdawać się w jakieś pseudo związki.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2016-09-12 18:00:20

Brzydsze to pojęcie względne. Skoro mają większe powodzenie, to z jakiegoś powodu są atrakcyjniejsze. To, co nam się wydaje nieciekawe, innym może się podobać. Ja mam koleżankę, która ma gigantyczne powodzenie. Nie jest głupia, jest całkiem sympatyczna, a do tego facetom się podoba - długie włosy, bardzo mocny makijaż, w miarę sportowa sylwetka. W mojej opinii nie jest ładna, ale ma bardzo prowokujący styl i chyba nie ma mężczyzny, który nie pomyślałby o niej w łóżkowych kategoriach. Oczywiście jest powodzenie i powodzenie, ja wolę interesować mniej facetów, ale interesować na dłużej niż jedną noc, ale każdy ma inne cele. Nie to ładne, co ładne, a co się komu podoba.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: )
2016-09-13 15:40:50

Ciekawe podejście, myślę, że masz sporo racji.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2016-09-12 15:41:09

Kiedy czytam niektóre "artykuły" na tej stronie, chce mi się rzygać. To jest jeden z nich. Nie ma już po co tu wchodzić, coraz większe politowanie i niesmak wzbudzają te wasze wypociny, droga r e d a k c j o.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ojej
(Ocena: 5)
2016-09-12 12:43:28

Ten artykuł stawia mężczyzn w żałosnym świetle, wychodzi na to, że wszystko robią tylko dlatego żeby sobie w życiu wszystko ułatwić i nie daj boże się nie przemęczyć .. i tu pojawia się pytanie czy wy panowie cieszycie się, że robi się z was brudasów (bo to partnerka ma sprzątać wy macie dwie lewe ręcę ), próżniaków ( tylko wygląd i seks się liczy ), nie wiernych ( bo ciągle patrzycie i rozglądacie się jak hieny mając swoją partnerkę )? - wszystko co opisane jest w nawiasach jest tym co ciągle się czyta na wasz temat z czym się zgadzacie .. robi się z was prymitywów idących tylko za wygodą i seksem .. ja nie chciałabym być tak postrzegana i lilczę na to, że nie każdy mężczyzna zgadza się z takim obrazem waszej płci .. pozdrawiam .

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mężczyzna
(Ocena: )
2016-09-12 23:14:06

Odpowiadam: Nie a nawet tak.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz