Opowiem Wam, jak moja była zachowała się po naszym zerwaniu...

30 Października 2017

Do czego zdolna jest zraniona kobieta?

zemsta na eks

Zraniona kobieta może posunąć się do działania, do którego normalnie nigdy by się nie dopuściła. Na przykład zemsty. Wbrew pozorom to wcale nie należy do rzadkości. Na forach internetowych można znaleźć mnóstwo wyznań porzuconych kobiet, które w odwecie zrobiły mężczyźnie świństwo. Stanowią one przestrogę dla facetów, żeby do końca traktowali swoje partnerki z szacunkiem i delikatnie. Zdarza się jednak, że to nie ma znaczenia. Niektóre dziewczyny mszczą się za sam fakt porzucenia, a nie tego, jak zachowali się wobec nich mężczyźni. O tym, do czego zdolne są kobiety, możecie przeczytać tutaj.

Okazuje się, że eks dziewczyny bardzo często dokonują kradzieży w ramach zemsty. Publikujemy najciekawsze wyznania, które znalazłyśmy w Sieci.

„O tym, jak okropną osobą jest moja była, przekonałem się dopiero po rozstaniu. Długo nosiłem się z tym zamiarem. Denerwowało mnie jej zachowanie. W końcu odważyłem się. Uważem, że załatwiłem tę sprawę jak należy. Chociaż awanturowała się, nie podejrzewałem jej o to, że ukradnie mojego ukochanego psa! Był w mojej rodzinie od czterech lat. Bardzo często biegał po podwórku, więc musiała czymś go zwabić. Do tej pory nie wiem, co się z nim stało. Dostałem jednak informację od wspólnej znajomej, że K. się przechwalała tym, co zrobiła. Gdy probowałem się z nią skontaktować, bezczelnie wszystkiemu zaprzeczyła”.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (10)
ocena
4.2/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-04 11:00:39

Mężczyźni też potrafią być podli. Mój eks nagadal takich rzeczy o mnei naszym wspólnym znajomym, ze do dziś niektórzy nie chcą mnie widzieć. Przykro tylko, że tak łatwo uwierzyli niby zranionemu facetowi....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anika
(Ocena: 5)
2017-10-30 22:34:09

Hej, zapraszam do udziału w konkursie :) Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl ! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Podejście, które o lata świetlne wyprzedza konkurencje! Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź na stronę najlepszego Trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl który w ciągu tygodnia odmieni Twoje życie! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wygraj konkurs przemiana miesiąca i zgarnij nawet 10.000 złotych na www.igortreneronline.pl !

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-30 16:57:54

Baby są żałosne. Nie kobiety, ale baby- wredne, głupie i niedowartościowane. A potem płacz ze nikt ich nie chce. Rozumiem że nie znamy okoliczności w jakich zerwali No ale żeby tak nie mieć za grosz kultury? Wstyd tylko za takie. A potem że „należało się mu”. Pupa a nie się należało! Dobrze dla facetów ze pozbyli się takich psychopatek

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-30 18:34:32

Przykladowo,gdybym sie dowiedziala,ze moj facet ma na boku inna, to urzadzilabym masakre jakiej swiat nie widzal!!ale porywanie psa lub kradziez kolekcji samochodzikow?Strasznie to slabe

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-30 11:06:19

Jesli na to zasluzyli,to bardzo dobrze

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Gość
(Ocena: 1)
2017-10-30 10:32:34

Mój były też wyłudził ode mnie dużą kwotę pieniędzy a jakoś nie generalizuje, że wszyscy faceci są tacy sami.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-30 07:57:39

Mi ex ukradł ipoda toucha i pare ksiazek ... Glupi marynarz. Ale karma wraca.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-10-30 07:49:32

Też dwóch moich byłych mnie okradło - dysk zewnętrzny, gotówka i telefon, drugi nie z takim rozmachem, ale zabrał mi kasę, do tego wkręcił na świadka w sprawie i jeszcze długo byłam ciągana po sądach i jakoś nie generalizuje, że wszyscy mężczyźni to bydlacy - szczerze ten artykuł jest słaby, bo każdej z płci można zarzucić pewne ale.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2017-10-30 07:49:02

Eee, nic ciekawego.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1