Odkryła na Instagramie, że mąż ją zdradza. Dowodem jest TO niepozorne zdjęcie... (O czym świadczy?)

10 Grudnia 2017

Kiedy je zobaczyła - nie miała wątpliwości, że trafiła na profil jego kochanki.

dowód na niewierność

Mówi się, że media społecznościowe ułatwiają nam życie. Umożliwiają szybki przepływ informacji i zbliżają ludzi, którzy nie mają możliwości spotkać się twarzą w twarz. Dzięki nim ze wszystkim jesteśmy na bieżąco. Ale to tylko jedna strona medalu. Portale i aplikacje potrafią też sporo namieszać. Ona coś o tym wie.

Yulia Agranovych musiała zakończyć udane do tej pory małżeństwo, kiedy okazało się, że ukochany mąż nie jest jej do końca wierny. O zdradzie dowiedziała się przypadkiem. Dowodem okazało się niepozorne zdjęcie, na które trafiła na Instagramie.

Nie szukałam tam niczego konkretnego. Jak co rano włączyłam aplikację i zaczęłam przeglądać fotki. Moją uwagę przykuł profil pewnej dziewczyny - wspomina.

Zobacz również: „Chyba dam drugą szansę byłemu, który mnie zdradził. Mam co prawda nowego faceta, ale...” (Trudna historia Agnieszki)

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (4)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-14 15:05:20

Miałam podobnie, po zdjęciu psa na instagramie zorientowałam się, że chłopak z którym się "spotykam", spotyka sie również z inną :) teraz od jakiegoś czasu są razem, a ja sie ciesze, że to ona sie z nim męczy a nie ja :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-10 18:15:42

z moim narzeczonym miałam podobną sytuację, podobno wyjechał na męski wypad z kumplami z firmy w góry. Po paru tygodniach w proponowanych na instagramie wyswietliło mi sie zdjęcie kobiety (o którą kiedyś juz bylam zazdrosna, bo wiem ze dawniej ich coś łączyło) obok kominka w apartamencie. Tak się złożylo, że narzeczony miał zdjęcie obok tego samego kominka. Jasne, moglo tak być, że dziwnym trafem byli w tym samym apartamencie, ale w innym czasie, jednak jak pokazalam mu to zdjęcie to od razu się przyznał

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-11 08:36:54

I dalej jest narzeczonym?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-11 11:47:33

Oczywiscie ze nie

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1