Zdaniem facetów: Czy przez seks na pierwszej randce on uzna Cię za... łatwą?

11 Kwietnia 2015

Faceci w różnym wieku oceniają, czy zbytnia spontaniczność działa na naszą niekorzyść.

sexy couple

Większość z nas w kontaktach z płcią przeciwną kieruje się pewnymi zasadami. Zakładamy, że na pierwszej randce ograniczamy się do rozmowy i podania dłoni, na drugiej dopuszczamy pocałunek w policzek, a po kilku kolejnych spotkaniach – może dojść do czegoś więcej. Każda kobieta ma własne przemyślenia na ten temat, które stara się wprowadzać w życie. Różnie nam to wychodzi, bo czasami emocje biorą górę...

Co w sytuacji, kiedy czujemy, że możemy pozwolić sobie na coś więcej już na początku znajomości? Statystyczny mężczyzna na pewno nie będzie z tego powodu rozpaczał (w końcu przyjęło się, że myślą tylko o jednym i o jedno im chodzi). Ale co pomyśli sobie potem? Natychmiast pojawia się obawa, że to początek końca. Być może nie będzie protestował i spędzi z Tobą noc, ale po wszystkim dojdzie do wniosku, że za łatwo mu z Tobą poszło. Najwyraźniej jesteś łatwa.

Sprawdzamy, co tak naprawdę siedzi w męskich głowach i jak odnoszą się do takiej bezpośredniości. Czy namiętne pocałunki i seks na jednym z pierwszych spotkań rzeczywiście źle o nas świadczą?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (8)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2015-04-11 07:58:54

re: Zdaniem facetów: Czy przez seks na pierwszej randce on uzna Cię za... łatwą?

Fajne podejście, zwłaszcza pana w wieku 37 lat. Seks dla ludzi, którzy mają się ku sobie - a nie robienie z kobiety worka na spermę. No i nieopowiadanie kto kogo zaliczył, nie wyszło - trudno, szukamy szczęścia gdzie indziej.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1