Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

16 Marca 2011

Sondaż przeprowadzony wśród kobiet z naszego kraju wykazał, że polskim mężczyznom daleko do ideału…

leniwy mąż

Dziennik „Metro” postanowił sprawdzić, jakie zdanie na temat swoich partnerów mają kobiety z największych polskich miast. Wyniki sondażu przeprowadzonego przez gazetę pokazały niestety, że panie mają mężczyznom wiele do zarzucenia.

Najczęściej wymienianymi wadami były: zaniedbywanie higieny osobistej, brak wsparcia i… bardzo słaby seks. Kobiety narzekały również na brak zainteresowania ze strony partnerów, ich przepracowanie i ignorancję w kwestii prac domowych. Zdaniem pań mężczyźni są też zdecydowanie za mało romantyczni, za dużo czasu spędzają przed komputerem i za często narzucają swoje zdanie.

Sondaż pokazał zatem, że lista męskich wad jest naprawdę bardzo długa, jednak zdaniem psychologów, winę za to ponoszą… kobiety!Panie uważają, że mężczyzna sam powinien się domyśleć, że ma posprzątać mieszkanie, czy poświęcić im więcej uwagi. Gdy facet tego nie robi, rzucają ogólnikowo "zrób porządek" czy "znajdź dla mnie więcej czasu". To błąd. Mężczyźnie trzeba pokazywać palcem, na którym parapecie ma zetrzeć kurz i kiedy dokładnie ma odejść od komputera. Brak jasnych komunikatów powoduje, że kobieta jest skazana na rozczarowania – tłumaczy Magdalena Wdowska, psycholog z Centrum Pomocy Profesjonalnej. Nie zgadza się z nią jednak Wanda Nowicka, szefowa Federacji na rzecz Kobiet i Planowania Rodziny: - Szkoda, że wiele kobiet wciąż musi partnerów "prosić o pomoc" – mówi -  bo tak naprawdę nie o pomoc tu chodzi, tylko o współuczestnictwo i własną inicjatywę mężczyzn. Sondaż pokazuje smutną prawdę, jak bardzo kobietom doskwiera brak tych elementów.

Maja Zielińska

Zobacz także:

Im jesteś starsza, tym lepszy masz seks! Kobiety po 50. są bardziej usatysfakcjonowane niż gorące nastolatki!

Na dobry seks trzeba poczekać. Nawet dłużej niż do ślubu!

Najdziwniejsze dewiacje seksualne

Asfiksjofilia, pigmalionizm, podophilia... Poznaj najpopularniejsze ludzkie zboczenia na tle seksualnym!

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (81)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-13 01:05:25

re: Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

Koleżanko masz rację żuć go po co ci taki facet !! Na ulicy zarobisz kasę bendzesz zadowolona sex dużo razy dziennie i docenia twe ciuchy wiekszosc !!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-13 00:51:03

re: Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

Facet nie lubi się myc? Pewnie bo jak widzi zaniedbana kobietę umalowana jak obrazek pikasa ubrana jak dama a wyperfumowana jak kwat to zrobi wszystko żeby jeszcze w nocy nie śmierdzało starymi śledząmi

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2014-12-13 00:40:13

re: Zaniedbany, leniwy i kiepski w łóżku – oto typowy polski mężczyzna!

Sprzątaniem się kobiety męczą jak chłop napierdala jak gurnik pralki nie mają więc praca ręcznie może :)) czy pszekreca pokrętłem e prawo lub w lewo i pewnie pranie ma 50 kg i czeba je dźwigi em zawiesić gotowanie to przyjemność dużo facetów lubi i najechtej by to robiło a kobietę by zamknął w galerii i świeciła by tyłkiem i po lnajpach bo wode przypali a on bendze zapierdal jak macie takich blachary do brawo

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-02-05 17:12:07

typowy polak... nie chce się myć, kochać, sprzątać a jak mu się uwagę zwróci to potrafi nawet uderzyć. ich wymagania są bardzo duże. ich ulubiony tekst: ja ciężko pracuję a ty nic nie robisz. po ślubie zmieniają się momentalnie w starych dziadów

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2013-01-01 09:14:03

Też mam pecha i mam klasycznego Polaka:leniwy,zero inicjatywy, caly dzień w polarze przy komputerze.Mam dosć pokazywania ciągle palcem, nieustannego proszenia o pomoc.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2012-11-25 22:53:37

mój chodzący intelektualista całe dnie w pracy popracy pracę do domu zabiera, nie ma czasu nawet podrapać się w tyłek tak mówi ale jak nie patrze to internet muza itd.... na sex niby ma ochotę ale nie pokazuje bo jest tak zmęczony że wstydzi się że oklapnie, myśli że ja będę inwencję mieć i pomysłami szczelać .... a on sobie będzie leżał i ja na górze bo on się męczy;/ na siłownię nie idzie bo nie ma siły brzuch piwny jak u bawarczyka;/ a jak mu nie staje nagle albo w trakcie mówi że to moja wina bo ja nie wiem kiedy mam mu kazać zmienić pozycję;/ nie rozumiem sex raz na 2 tygodnie i to max bo padnięty....mieszkamy osobno więc powinien gnać co sił do mnie a nie sie jeszcze w wyrku wykłuca że to kobiet wina bo nam się zachciewa pieszczot i nie myślimy że im nie działa sprzęt jak na baterie;/ jak byłam z Włochem to pracował na 2 zmiany studiował i miał czas ochotę i siły na sex codziennie i on zabiegał o względy ni kładł się i ie mówił " no dobra jak masz ochotę to przygotuj go do akcji" . Polacy to lenie, nie umia nic zrobić sami jeśli mieszkają z rodzicami do dnia wyprowadzki nie będą wiedzieli jak się obsługuje pralkę .tak matki chowają nam mężów że inwalidów mamy co ani w życiu ani w wyrku... co gorsza ci wykształceni mądrzy to zabójcy naszej dobroci bo tylko krew nas zalewa jak nic nie umią zrobić w domu ... A co do mycia ...przykład mego ojca żęby myje jak już sam nie może znieść swego smrodu.. skarpetki są czyste jesli nie stoją .....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-09-10 15:16:22

Tak samo jak kobieta ma prawo wymagać od mężczyzny pomocy w obowiązkach domowych tak samo mężczyzna powinien wymagać od kobiety inicjatywy w seksie. Niestety co niektóre " księżniczki" nie rozumieją na czym polega równouprawnienie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-19 16:17:47

oj tak zgadzam sie :)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 21:42:36

ja tez mam faceta ktorego mi nie 1 zazdrosci zawsze pomoze jest romantyczny az za bardzo czasami mnie to wkorza ale coz taki skarb mi sie trafil;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-03-17 20:00:20

ojj kobietki :) kazda ma takiego faceta na jakiego sobie wychowa i jak bardzo mu na wszystko pozwoli ;) jezeli pozwala mu sie na wszystko tak wlasnie jest że wlezie wam na głowe :) trzymajcie sie ;)

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz