Co zrobić, aby popsuć randkę – 5 zachowań po których on ucieknie!

21 Września 2017

Oto czynności, które gwarantują 100% szansę na… niepowodzenie.

nieudana pierwsza randka

Po pierwszej randce pewnie wielokrotnie zastanawialiście się, dlaczego ta druga osoba nie zadzwoniła. Co zrobiliście źle? Czy to z Wami jest coś nie tak czy z tą drugą stroną? Osoby o wysokim poczuciu własnej wartości najczęściej są przekonane, że to ich niedoszły partner zawinił. Z kolei ci, którzy mają problem z samooceną, biorą całą odpowiedzialność na siebie. Oglądając perypetie uczestników programu „Pierwsza Randka” można się przekonać, które zachowania są niewybaczalne i co zrobić, aby… skutecznie odstraszyć kandydata. To prawdziwa lekcja randkowania.

Jeśli nieraz zdarzyła ci się randkowa klęska - warto, abyś poznała 5 podstawowych zachowań, które gwarantują 100% szansę na… niepowodzenie. Jeżeli wydadzą ci się one znajome, to już wiesz, dlaczego nie było drugiego spotkania.

Zobacz także: Nigdy nie wybaczę jej, że...

Zanudzaj swoim ciągłym mówieniem

Stwierdzenie pozornie zarezerwowane dla kobiet, a jednak nie zawsze. W chwilach stresowych nasz organizm często reaguje zupełnie inaczej, niż byśmy tego chcieli. Jedni milczą jak grób, gdyż słowa nie chcą im przejść przez gardło, inni natomiast nie dają dość do głosu drugiej stronie. Niestety z naszych ust najczęściej płyną wtedy… głupoty. Jeśli więc chcesz, aby było to wasze ostatnie spotkanie, opowiedz o swoich byłych partnerach, problemach żołądkowych psa, niepasujących butach albo plamie na koszuli, której nie możesz się pozbyć od dłuższego czasu. Szansa na kolejne spotkanie będzie bliska zeru.

Zegarek zostaw w…. domu

Spóźnij się do restauracji i oczywiście nie przepraszaj. Zasugeruj drugiej stronie, że powinna się cieszyć, że w ogóle postanowiłeś się pojawić. Przychodząc na umówione spotkanie z dużym opóźnieniem pokazujemy partnerowi, że nie jest dla nas ważny. Nawet jeśli zaczniemy się tłumaczyć i przepraszać, bardzo trudno jest zatrzeć pierwsze wrażenie. Takie zachowanie spowoduje, że już na samym początku otrzymamy łatkę osoby nie szanującej innych, zakręconej lub zarozumiałej.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz