To z nią najprawdopodobniej zdradzi Cię Twój facet. Bardzo dobrze ją znasz

24 Marca 2018

Faceci nie szukają kochanki daleko...

z kim zdradzają mężczyźni

Niewierność to wciąż jedna z głównych przyczyn rozstań. Stworzenie monogamicznego związku opartego na zaufaniu wielu z nas zwyczajnie przerasta. W pewnym momencie dochodzimy do wniosku, że przydałoby się trochę urozmaicenia. I wtedy najczęściej zdradzamy. Panowie mają do tego o wiele większą skłonność, bo jak wynika z badań - zdarza się to niemal połowie z nich (45 proc.). Na skok w bok decyduje się co piąta kobieta (21 proc.).

Wbrew pozorom, zazwyczaj wcale nie zdradzamy z tajemniczymi nieznajomymi poznanymi tego samego wieczoru w klubie. O wiele częściej pokusa czai się znacznie bliżej, a kochanka znamy bardzo dobrze. Serwis randkowy dla niewiernych małżonków, IllicitEncounters.com, sprawdził, z kim robimy to najczęściej. Na podstawie odpowiedzi użytkowników (których w kwestii zdrady należy uznać za ekspertów) powstała ta lista.

Jeśli podejrzewasz partnera o najgorsze, lepiej rozejrzyj się wokół siebie. Źródło problemów może czaić się tuż pod twoim nosem. On, jeśli rzeczywiście cię zdradza, najprawdopodobniej robi to z kimś, kogo dobrze znasz.

Zobacz również: Faceci nie mogą oprzeć się kobietom, które TAK wyglądają

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 21:26:26

Zdraci ??????? Kto to pisze??????

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1