Z jakimi mężczyznami nie powinnaś się umawiać? (Oceniamy uwłaczające nam zachowania!)

22 Października 2016

W tych przypadkach od razu daj sobie spokój z facetem...

zerwanie z chłopakiem

Z pewnością są mężczyźni, z którymi nie powinnyśmy się umawiać. Powód? Duma i szacunek do samej siebie. Niektórzy faceci postępują z nami w zawstydzający sposób, a jedyne, co nam po tym pozostanie, gdy odpowiednio nie zareagujemy, to niesmak do samej siebie. Szczególnie uważać trzeba w knajpach, dyskotekach, lub na wyjazdach integracyjnych. Niekoniecznie przychodzą tam sami dżentelmeni, a podczas organizowanych wydarzeń grupowych łatwo można wpaść w sidła jakiegoś niewartego uwagi podrywacza. Alkoholu nigdy na nich nie brakuje. Po kilku randkach wchodzą już w grę uczucia, dlatego lepiej dać sobie spokój z mężczyzną, jak tylko odkryjesz, że coś jest nie w porządku.

Jakich facetów unikać? Definitywnie zerwij kontakt z tymi typami.

Mężczyzna, który chce, żebyś odwdzięczyła się za obiad/kawę/kolację

Postawił Ci obiad, zabrał na spacer, zaprosił na kawę – raczej czyli nie wysilił się zbyt mocno. Na dodatek próbuje Cię przekonać, że wreszcie nadszedł czas na namiętną noc. Bez wątpienia to facet traktujący kobiety przedmiotowo. Nie daj sobie wmówić, że jesteś mu coś winna za obiad, bukiet kwiatów czy jakikolwiek inny gest. Jemu zależy tylko na sferze fizycznej.

Zobacz także: Faceci wymienili typy ZŁYCH KOBIET. Mowa o Tobie?

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2016-10-22 07:48:09

serio, wytknięcie tłustych włosów jest czymś złym? byłam z facetem, który miał prawie cały czas tłuste włosy - nie ogarniam takich ludzi bleeeeeeeeeeeee

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1