Niech miłość Cię nie zaślepi: Z czym nie powinni spieszyć się zakochani?

02 Marca 2017

Jak jest w Twoim przypadku? Zgadzasz się z tymi zasadami?

zakochani

Zakochani żyją w innym świecie. Czują bardziej intensywnie i inaczej postrzegają rzeczywistość. Wydaje im się, że spotkała ich niezwykła, jedyna w swoim rodzaju miłość, która przetrwa już na zawsze. Pragną spędzać ze sobą jak najwięcej czasu i już nie pamiętają, jak kiedyś mogli żyć bez drugiej połówki.

Niestety, ale miłość często pozbawia rozsądku i nie ma w tym przesady. Niektórzy wywołują w jej imię prawdziwe skandale i nie liczą się z opinią społeczeństwa. Nie ma znaczenia, czy miłosne szaleństwo dotyka osoby znane czy przeciętnych ludzi – działa tak samo. Przestaje się liczyć dobre imię, kariera i przyjaźń. Owo szaleństwo jest też związane z pośpiechem. Ludzie zupełnie naturalnie pragną ze sobą być w pełnym znaczeniu tego słowa, ale zapominają o jednym ważnym przysłowiu - „Co nagle, to po diable”. Dla dobra tej miłości zakochane osoby powinny postępować bardziej rozważnie i dawać sobie czas na zastanowienie przed podjęciem każdej decyzji. Inaczej mogą spaść z wielkim impetem... na ziemię i mocno się potłuc.

Z czym zakochani nie powinni się spieszyć? Zróbcie to dla własnego dobra...

Zobacz także: Jak rozpoznać prawdziwą miłość? PORADNIK DLA ZAUROCZONYCH

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (1)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-03-02 08:53:22

Tak się zastanawiam czy ta strona aby na pewno jest dla kobiet bo czytając takie artykuły jak ten mam wrażenie że bardziej dla gimnazjalistek dorosła kobieta wie co ma robić i to co tu jest opisane to dla niej jest oczywiste to małolaty są przeważnie tak zakochane że robią takie rzeczy pod wpływem emocji !!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1