Szokujące wyznania kochanek: „Jego żona w ogóle mnie nie obchodzi”

23 Marca 2018

„Jestem przyzwyczajona, że biorę to, co chcę. Mężczyzn również” - brzmi kolejna z wypowiedzi.

kochanka

Kochanki to kobiety, które często postrzegamy jako osoby bez skrupułów. Mowa o przypadkach, gdy w grę wchodzi zajęty mężczyzna. Nieważne, czy jest nim narzeczony, facet żonaty bądź nieżonaty. Myślimy o ich kochankach z niesmakiem i zastanawiamy się, jak mogą wyrządzać krzywdę innym kobietom. „Kobieta kobiecie wilkiem” – ostatnio coraz częściej można usłyszeć to zdanie i doskonale opisuje ono sytuację trójkąta miłosnego.

Postanowiłyśmy dowiedzieć się, dlaczego kobiety wiążą się z zajętymi mężczyznami, chociaż w każdej chwili mogą znaleźć faceta bez zobowiązań. Okazuje się, że powodów jest wiele. Na forach internetowych znalazłyśmy mnóstwo wypowiedzi na ten temat. Niektóre z nich są szokujące.

„Kiedyś miałam narzeczonego, ale odbiła mi go inna kobieta. Wtedy coś we mnie pękło. Postanowiłam, że już nigdy więcej nie dam się skrzywdzić. Uznałam, że już zawsze będę tylko kochanką. Uwodzę zajętych mężczyzn, a potem porzucam ich. Mam wtedy wrażenie, że odkupuję krzywdę, która kiedyś została mi wyrządzona. Nie znoszę kobiet. Uważam, że większość z nich jest zdolna do wszystkiego. To był kolejny argument przemawiający za tym, aby zawsze chronić się przed rolą ofiary”.

„Mój przypadek jest stary jak świat. Zakochałam się i nie wiedziałam, że on ma żonę. Okłamał mnie. Gdy prawda wyszła na jaw, byłam już pod jego wpływem. Nie potrafię z niego zrezygnować, chociaż wiem, że krzywdzę inną kobietę. Nie wiem jeszcze, czy będę próbowała zawalaczyć o to, aby zdegradować tamtą i stać się żoną mojego misia”.

Zobacz także: Historia Piotra: „Kilka miesięcy temu miałem zamiar się oświadczyć, a dziś myślę o rozstaniu”

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (35)
ocena
4.9/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

g
(Ocena: 5)
2018-03-25 09:35:59

a kochanki to zdają sobie sprawę z tego, że oni cały czas sypiają z żonkami? Nie przeszkadza im to?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
d
(Ocena: 5)
2018-03-25 09:34:34

Kobieta powinna wymagać od faceta, żeby ją szanował, dbał o nią, a nie traktował jak wstydliwą tajemnicę. Po co to komu? Tak się blokuje możliwość poznania kogoś innego, bo traci się czas na kogoś kto na ulicy będzie udawał, że cię nie zna.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 22:03:03

Jeśli facet zdradza to jakaś przyczyna musi być. Tak czy siak za sam akt zdrady odpowiada TYLKO mężczyzna,nie kochanka. Więc obwinianie tej drugiej jest bez sensu. No bo logicznie rzecz biorąc dlaczego kochanka ma być winna temu,że facowi żona/partnerka nagle przestała pasować?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
ewe
(Ocena: 5)
2018-03-25 09:31:20

NIe. Kobieta też odpowiada. Skoro robi co robi z pełną świadomością to robi coś złego. Wina jest po obu stronach. Jak to bywa, karma każdego dopadnie i taka kochanka kiedyś zapłaci za czyjąś krzywdę.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
observer
(Ocena: 5)
2018-03-24 11:12:35

nie wszyscy ludzie mają empatię, nie wszystkie kochanki też, skoro cierpi na defekt braku empatii, to dlaczego miałaby myśleć o żonie swojego lubego?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 1)
2018-03-24 08:31:27

Zrobiliście błąd w tytule. Powinno być "szokujące wyznania ku.rew".

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 16:37:23

Ja kiedy dowiedziałam się o zdradach mojego ex narzeczonego, to tylko i wyłącznie jego obwiniałam. Jest dorosły i to była jego decyzja. Prawda jest taka, że jakby nie ta, to znalazłby inną. Nie zdejmujemy z mężczyzn odpowiedzialności, bo oni nie są aż tak głupi jak wam się wydaje.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 12:17:24

mnóstwo spędzonego czasu, wyjazdy, wycieczki, prezenty, kolacje, świetny seks, świetny czas - bez obowiązków prania, sprzatania i gotowania - no jest czego żałować

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-24 11:13:15

Wiesz, problem w tym że jak kobieta ma szacunek do siebie i zna swoją wartość to ma tak w związku/małżeństwie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 12:13:59

Baby są NAIWNE. Pracuję w środowisku gdzie z 75 to faceci, od konserwatora po kierowników, dyrektorów i prezesów. I z ich rozmów, które często chcąc nie chcą słyszę, wyjazdach itd. Może z 2óch nie zdradziło/zdradza. Ale zonki są ślepe bo: Oluś opiekuje się dziećmi, robi zakupy - a ten sam się cieszy po pijaku do kumpli, że robi taką dobrą minę do złej gry że go "stara" puszcza wszędzie, drugi kupuje bukiety " bez okazji, chociaż to maszkaron ale niech się rano cieszy - to wieczorem mam spokój" , inny z kolei " wychował " sobie żonę ze go wiecznie w domu nie ma, to niech się nie czepia, inny chodzi na treningi koszykówki, fakt jak wpiszesz gościa imię i nazwisko w google to wyskakuje skład drużyny a on wówczas z panienkami. Inny pił pępkówkę z kochanka i wybierał wózek... I tak sobie myślę, czy te baby są serio tak głupie czy one nie chcą wiedzieć?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 13:03:37

Biorąc pod uwagą, że jest więcej zajętych kobiet niż wolnych, to część kochanek jest również żonami i pewnie większość kobiet dokładnie wie, że ich faceci ich zdradzają, a one w tym czasie zdradzają ich z innymi mężczyznami. Kobiety też są niewierne.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 16:36:15

Baby są głupie bo wierzą osobie, która mówi im, że je kocha w ich słowa? One nie są głupie - to każdy kto zdradza to głupek. Zresztą, często kiedy żona odkryje (czy mąż) że jest zdradzana i chce odejść to się zaczyna płacz 'co ja głupi/a narobiłem'.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Mysza
(Ocena: 5)
2018-03-23 22:21:54

Każdy mierzy swoją miara przez swój pryzmat niestety a my chce Kochać bardziej i innaczej niż faceci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 12:02:41

Hahaha 'żona się dowiedziała i zrobiła ze mnie podłą zołzę' hahahahaha - żona z niej zrobiła czy tylko głośno nazwała rzeczy po imieniu. jeszcze niech się pipcia popłacze, że to niby nie fair. może to co robiła było zgodne z jej sumieniem ale ogólnie jest k.rwiskiem i musi to zaakceptować, proste :D

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 09:59:20

Też kiedyś byłam kochanką, choć wcale o tym nie wiedziałam, facet zwodził mnie niemal rok, miał nawet kawalerkę, w której udawał, że mieszka. 24letni student, niczego nie podejrzewałam, dopóki nie napisała do mnie jego żona, informując, że mają dwoje dzieci. Zerwałam kontakt z facetem od razu, ale do dziś czuję się jak szm.ata.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2018-03-23 11:54:57

Nic nie zawiniłaś bo o niczym nie wiedziałaś. przeciwnie, zachowałaś się bardzo w porządku po tym jak skontaktowała się z Tobą jego żona, to ten facet zasługuje na potępienie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz