Opowiem Wam, jak wyglądało pierwsze spotkanie z rodzicami mojej dziewczyny... (Wstydliwa historia Łukasza, Karola i Tomka)

08 Września 2017

Mieli naprawdę okropnego pecha...

wpadka na spotkaniu rodzinnym

Pierwsze spotkanie z rodzicami drugiej połówki zawsze jest stresującym przeżyciem, nawet wtedy, gdy zostało zaplanowane. Zdarza się jednak, że plany nie dochodzą do skutku, a wizyta zapoznawcza wypada w kłopotliwych okolicznościach i wywołuje tym samym jeszcze większe nerwy. Nietrudno wówczas o kompromitującą gafę, tym bardziej, że każdy zdaje sobie sprawę, jak bardzo liczy się pierwsze wrażenie.

Dzisiaj mamy dla Was wspomnienia kilku mężczyzn, którzy opowiedzieli o tym, jak wyglądało ich pierwsze spotkanie z rodzicami wybranki. Żaden z facetów się nie popisał. Same oceńcie, czy mają się czego wstydzić.

„Pewnego dnia figlowałem z moją dziewczyną, gdy nagle do domu wróciła jej mama. Zeszliśmy na parter i wypiliśmy z nią kawę. To trwało około 20 minut, ale przez ten cały czas moja dziewczyna miała na sobie koszulkę założoną tyłem na przód, a poza tym na lewą stronę. Dopóki nie skończyliśmy pić kawy, nie byliśmy tego świadomi. To nie było niezręczne w tamtym momencie, ale gdy zorientowaliśmy się, już tak” - Łukasz, 28.

Zobacz także: 7 trików, dzięki którym wydasz się facetowi bardziej sexy

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz