Wszystkie jesteśmy blacharami! PRAWDA czy FAŁSZ?

15 Kwietnia 2011

Bogaty mąż, zapewniający stabilizację finansową to marzenie niejednej z nas!

kobieta

Kobiety zapytane o ideał mężczyzny najczęściej stawiają na inteligencję oraz poczucie humoru. Tak, to bardzo istotne cechy, ale prawda o ich potrzebach okazuje się bardziej złożona. Facet ma być bowiem nie tylko mądry i zabawny, ale przede wszystkim - musi dużo zarabiać.

I nie jest to nasz wymysł, ale prosta zależność wynikająca z najnowszych badań. Panie jawnie przyznają, że pieniądze w związku to bardzo istotna kwestia. W cenie jest ogólnie pojęta siła nabywcza mężczyzny. Cechy charakteru pozostają raczej w tyle.

Kobietom zależy przede wszystkim na tym, by facet zarabiał więcej, a dzięki temu łatwiej będzie uniknąć konfliktów na tym tle. Współcześnie najważniejsza okazuje się równowaga finansowa. Wzrasta liczba związków, w których kobieta osiąga niższe dochody, ale przy okazji jest także szczęśliwa.

Potwierdzają to jeszcze inne badania, które wykazały, że niemal 65 proc. pań stawia sobie za cel poślubienie partnera z grubszym portfelem. Co ciekawe, nawet 70 lat temu kobiety tak bardzo nie poszukiwały bogaczy. Potwierdzają to kolejne sondaże, w których 62 proc. kobiet przyznaje, że zarabia mniej od mężów. Tylko 16 proc. uzyskuje wyższe dochody.

Okazuje się więc, że równouprawnienie nie dotyczy wszystkich sfer życia. Coraz częściej kobiety marzą o modelu związku, w którym mężczyzna zarabia, a one zajmują się wychowywaniem dzieci, podtrzymywaniem domowego ogniska. Trudno im się jednak do tego przyznać.

Jeśli chodzi o wspomniane we wstępie poczucie humoru, to wciąż jest w cenie. Głównie dlatego, że na jego podstawie panie oceniają naszą inteligencję, a tym samym także siłę nabywczą...

Więcej podobnych newsów znajdziesz na Hanter.pl.

Zobacz także:

Co słychać za drzwiami polskiej sypialni? "SEKS TO GRZECH!"

Ciekawe wnioski najbardziej znanego polskiego seksuologa, Zbigniewa Lwa-Starowicza. Dlaczego seks to grzech i czego boją się singielki?

Kobiety zalewają się łzami po seksie! Czy to wina facetów?

Naukowcy przeprowadzili ostatnio badanie, z którego wynika, że co trzecia kobieta czuje smutek po stosunku.

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (59)
ocena
5/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2011-10-15 16:56:10

Laski nie oszukujmy sie..w realu nie czesto przyznaję sie że kasa jest ważna. Gadki typu najwazniejsza jest miłosc jest dla naiwnych. Im jestem starsza tym bardziej to sie we mnie uswiadamia.Facet musi miec kasę. mam 22 lata dorobiłam sie auta.sporej sumy na koncie i nie siedziałam na dupie na utrzymaniu rodziców chociaz mogłam sobie na to pozwolic...i do tego jestem atrakcyjna panną..i nie interesuje sie gołodupcami którzy tylko narzekaja jak to w zyciu ciężko.Kobiety potrzebuja zaradnych facetów!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-26 14:31:40

racja nie po to się uczyłam zdobyłam zawód żeby potem siedzieć z gromadka bachorków w domu na utrzymaniu meżusia lub chłopaka.... a faceci tez leca na bogate laski i tyle a dziewczyny leca na bogatych chlopakow tez.... robimy to samo a nawzajem sobie wypominamy

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-24 17:38:48

moj narzeczony jest blacharzem xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-23 22:33:54

bardzo kiepsi artykul. w dzisiejszych czasach kiedy to kobiety walcza o rownouprawnienie zaczyna sie mowic o kurach domowych. to zalosne! nazywanie kobiet blacharami jest bardzo plytkie. posiadam swoja firme i to ja sie obawiam mezczyzn ktorzy "leca" na kobiety lepiej zarabiajace od nich... Powazna kobieta dazy do samorealizacji zawodowej a nie grzebania sie w pieluchach i garach. po cos konczymy te studia prawda??

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-17 14:33:18

mie4dzy innymi i na drogie ciuchy i bizuterie i bogatych gosci

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 19:25:34

Blachara to laska lecąca na auta..

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 16:27:20

ta modelka ma zepsute ZĘBY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 13:07:48

nie przyznałam się że jestem blacharą ale do tego że lubie żyć godnie i na poziomie w końcu kasa każdemu jest potrzebna ale nie jest dla mnie najważniejsza....zależy znam laski które zajmuja się dziećmi i domem a leca od meża na kase na drogie ciuchy kosmetyki maja nowe rzeczy w domu dzieciom tez wszystko co najlepsze kupuja....

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 08:40:46

wszystkie jesteśmy blacharami? czy blachara zajmuje sie domem i dziećmi? raczej, nie!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-16 07:54:54

Najważniejsze żeby facet w ogóle zarabiał... Najgorsze co może być to leń i darmozjad!

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2011-04-17 21:57:27

Zgadzam się z tobą

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz