7 cech, które musisz mieć, by rozkochać w sobie każdego faceta

17 Listopada 2017

Mężczyźni opisali zarówno wygląd, jak i charakter kobiety, w której mogliby się zakochać. Ile brakuje Ci do ideału?

ideał kobiety

Podobno o gustach się nie dyskutuje, ponieważ każdemu podoba się coś innego. W związku z tym trudno stworzyć jeden ogólny wzór piękna, który zachwyciłby wszystkich wokół. A jednak istnieje kilka „wytycznych” odnośnie kobiecego ideału. Dzisiejszy artykuł tylko to potwierdza.

Przeprowadziłyśmy wśród mężczyzn ankietę, która miała na celu wyłonienie najbardziej pożądanych kobiecych cech – zarówno jeśli chodzi o wygląd, jak i charakter. Panowie wskazali 7 czynników, które sprawiają, że kobieta automatycznie staje się przedmiotem ich westchnień.

W kim zakochują się bez pamięci? Sprawdź, ile brakuje Ci do ich ideału.

Piękne zęby

Jeśli rodzice zainwestowali w twój uśmiech i jako dziecko nosiłaś aparat korygujący, powinnaś być im za to wdzięczna. Mężczyźni zwracają bowiem uwagę na kobiecy uśmiech. Równe, białe zęby, bez próchnicy i ciemnych plomb przysporzą ci niejednego adoratora.

Wierność

W porządnych dziewczynach mężczyźni zakochują się dużo szybciej niż w tych niegrzecznych. Im bardziej niedostępna jest kobieta, tym lepiej. Trzeba ją zdobywać, uwodzić, a ona i tak kieruje się swoimi zasadami. I dobrze! Wtedy facet ma pewność, że jego partnerka nie będzie skakać z kwiatka na kwiatek i zdradzać go z kim popadnie.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (12)
ocena
4.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 5)
2017-12-23 22:41:49

Prawda

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
dor
(Ocena: 2)
2017-11-30 23:37:12

Ta, bo faceci to szczyt chodzącej wierności. Bzdura, niegrzeczne dziewczyny nie chcą zdradzać, tylko nie dajecie im powodu żeby tego nie robić :/

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-19 00:23:40

Jestem bardzo ładna, ale mam mały biust i mam 157 cm... Zawsze miałam ogromne powodzenie i potrafię maksymalnie rozkochać w sobie faceta. Nie dlatego ze jestem idealna, bo nie jestem! Nie umiem gotować i mam trudny charakter, ale wiecie w czym tkwi sekret? W szanowaniu siebie, wysokiej samoocenie i ciekawej osobowości. Zgadzam sie w 100 proc z któraś z przedmówczyn: cen sie wysoko to inni tez Cie bedą cenić! W innym przypadku nie ma szans na powodzenie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
oliwka
(Ocena: 5)
2018-04-25 16:16:51

rada życia

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 01:44:59

Ja mam prawie o wszystko, a jakiegoś wielkiego powodzenia u facetów nie mam. Już wam pierdyliard razy napisałam w komentarzu że ilu jest facetów na świecie, tyle gustów. I jeden lubi niskie dziewczyny, drugi wysokie, trzeci grube, a jeszcze inny wychudzone i kompletną bzdurą jest wnioskowanie na podstawie jednego komentarza jakiegoś faceta pisać, że wszyscy faceci takie kobiety lubią.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 16:54:24

Oj tam, oj tam. Ja mam białe zęby, ale z diastemą i nieidealnie proste. Panią domu jestem taką sobie, ale się staram. Na wstępie oświadczyłam facetowi, że żadnych dzieci i ślubu. Niektórzy posądzają mnie o anoreksję i mam bardzo mały biust (ale płaska nie jestem). Wzrost średni i poczucie humoru są. Mimo wszystko znalazłam faceta, który często powtarza mi, że jestem cudowna, piękna i (przynajmniej dla niego, a to mi wystarczy) idealna. Ogółem - nigdy nie narzekałam na powodzenie, wręcz przeciwnie. Fakt, że przyciągam koneserów dość specyficznej urody (bo jestem naturalnie ruda i piegowata), ale nigdy nie miałam problemów ze znalezieniem faceta.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 11:57:08

Mam to wszystko i faceta idealnego

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 09:29:26

Mam ładne zęby i to by było na tyle zgodności, bo np. gospodynią domową jestem fatalną, nie lubię dzieci, mam 158cm wzrostu, małe cycki, a przy tym jestem zuchwała i... faceci mnie uwielbiają. Raczej nie gotuję, jeśli już się na to zdobędę, to znaczy, że to poważny związek i najczęściej coś przypalę, ale wiecie co? Facet jest tak zachwycony, że coś dla niego zrobiłam, że wpieprza tę przypaloną strawę stale mi za nią dziękując, bo czuje się taki wyjątkowy skoro zdobyłam się dla niego na to żeby coś ugotować. Aktualnie jestem dzięki temu w związku w którym gotujemy po równo i dzielimy się wszystkimi obowiązkami domowymi. Pamiętajcie moje drogie, ceńcie się wysoko, to inni też będą Was tak cenić.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 16:55:35

Brawo za ostatnie słowa. Dokładnie tak jest.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-17 03:18:17

Mam to wszystko a i tak jestem sama :) bo mnie nikt nie chce xd

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-11-18 09:41:15

Piątka! Tutajto samo xD

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Ja
(Ocena: 5)
2017-11-18 21:47:14

Też mam wszystkie cechy, ale jestem ruda więc odpadam w przedbiegach.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz