Chcesz go rozkochać? Oto 8 najprostszych i najbardziej skutecznych sposobów, by oszalał na Twoim punkcie!

08 Kwietnia 2017

Wzdychasz do niego, a on wciąż cię nie zauważa? Nie trać nadziei i uwierz w siebie! Masz wystarczająco dużo atutów, by rozkochać w sobie wymarzonego faceta.

rozkochać faceta

Wciel w życie kilka bezcennych porad, a twój wybranek oszaleje na twoim punkcie.

Sukienka, szminka i ciekawa spinka
Każdy facet to wzrokowiec, nawet ten, który uważa się za romantyka. Jeśli chcesz go w sobie rozkochać, nie łudź się, że wystarczy twoja wspaniała osobowość. Wygląd jest kluczowy, przynajmniej dopóki nie złapiesz go w swoje sidła. Nie znaczy to, że musisz zmieniać styl. Jeśli na co dzień chodzisz w trampkach, to nie zakładaj szpilek na pierwszą randkę, bo poczujesz się co najmniej niekomfortowo. Wystarczy odrobina kobiecości w przystępnym wydaniu. Zamiast spódniczki mini, załóż sportową sukienkę i pomaluj usta – karminowe wargi to niezawodny wabik. Ważne jest też, by twój strój cię określał, a także w subtelny sposób wyróżniał. Interesujące dodatki w postaci oryginalnej biżuterii czy torby z intrygującym nadrukiem także mogą stać się świetnym tematem do pierwszej rozmowy.

Historia Anety: „Mój facet poprosił mnie o dziwny seks. Odpowiedź mam mu dać w weekend!”

Poker face
Nie odsłaniaj wszystkich kart, zwłaszcza tych słabych. Nikt nie jest idealny; każdy ma zarówno zalety, jak i wady, ale na starcie nie mów o swoich słabościach. Przedstawiaj się w dobrym świetle, opowiadaj o swoich osiągnięciach, predyspozycjach i atutach. Rób to w inteligentny sposób, nie przechwalaj się, ale wplataj ciekawe historie ze swojego życia, nawiązując do aktualnego tematu rozmowy. Narzekanie na samą siebie i, co gorsze, na mankamenty swojego ciała jest niedopuszczalne. Mężczyzna, który jest tobą zainteresowany, nie zauważa źródła twoich kompleksów i nie ma potrzeby, byś otwierała mu oczy.

Przyjaciel potrzebny od zaraz
Zwrócenie uwagi faceta to bułka z masłem. Sztuką jest go przy sobie zatrzymać. Tu sam wygląd nie wsysaczy, sekretem jest nawiązanie przyjacielskiej relacji. Pierwszym etapem jest flirt, ale ten zmierza w wiadomym kierunku. Jeśli pragniesz stałego związku, musisz sprawić, że twój ukochany ci zaufa. Nie jest to proste, zwłaszcza w przypadku faceta po przejściach. Wyciąganie podstępem szczegółów z jego życia to strzał w kolano. Twój wybranek powinien zacząć mówić z własnej inicjatywy i zrobi to, gdy poczuje, że sama jesteś wobec niego szczera. Dlatego nie prowadź żadnych gierek i nie kokietuj go, gdy na tapecie znajdzie się intymny temat. Odważ się także powiedzieć coś, czego nie mówi się każdej napotkanej osobie. Gdy twój ukochany poczuje się wyróżniony i obdarzony zaufaniem, prędzej czy później otworzy się także przed tobą.

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (5)
ocena
3.8/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz

Anonim
(Ocena: 1)
2017-04-08 01:38:01

"Jeśli pójdziesz do łóżka, zanim facet się w tobie zakocha, wówczas czar pryśnie". Bzdury jak wszystko w Papilocie.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonimka
(Ocena: 3)
2017-04-08 11:11:37

Dokładnie... Z moim szybko poszliśmy do łóżka, po prostu poniosły nas emocje. A do tego potem wyjechałam, ale on dalej pisał i zabiegał. Odkąd wróciłam jesteśmy już razem 3 lata. Na to nie ma reguły.

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
Anonim
(Ocena: 5)
2017-04-08 11:15:14

Bez sensu, co innego jak od razu widać, że facet chce cię tylko do łóżka zaciągnąć, a co innego jak spotyka się z tobą na nic nie naciskając i wyjdzie z tego coś spontanicznego. Po co się ograniczać skoro oboje tego chcecie? I co udawać cnotkę mimo, że sama masz na to ochotę?

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
typ
(Ocena: 5)
2017-04-08 23:09:33

Zboczeni jesteście i tyle

Zgłoś do usunięcia Odpowiedz
  • Strona 1 z 1