Piosenki IDEALNE na randkę z ukochanym. Kto wie, jak potoczy się Wasze spotkanie!

22 Maja 2017

Dzięki nim stworzysz niepowtarzalny nastrój.

piosenki na randkę

Muzyka relaksuje, poprawia humor, wzrusza... Trudno się bez niej obyć zwłaszcza na randce z wymarzonym facetem. Można ją puścić podczas romantycznej kolacji i dzięki temu wprowadzi randkowiczów w intymny nastrój. Po konsumpcji stanowi dobry pretekst do wspólnego tańca, czułych uścisków oraz pocałunków. Z pewnością ułatwi także romantyczne wyznanie. Jeżeli będziesz chciała powiedzieć mu coś ważnego, wcześniej wybierz odpowiedni utwór muzyczny i przejdź do konkretów. Bodźce zewnętrzne mają ogromny wpływ na humor, dlatego dobrze jest się zabezpieczyć wszelkimi możliwymi środkami.

Inną piosenkę puścisz na pierwszej randce, a inną na randce ze stałym facetem. W tym drugim przypadku dobrym pomysłem jest słuchanie utworów, które w jakiś sposób Was łączą lub przywołują miłe wspomnienia. Są też pary, które z kolei lubią posiedzieć razem w ciemności i wsłuchać się w muzykę, jakiej do tej pory nie „zakosztowali”. To bardzo intymne doświadczenie, zbliżające ludzi i będące kolejną okazją do kontaktu fizycznego.

Nie polecamy włączać na randce utworów znanych i brzydko mówiąc – oklepanych, np. Ellie Goulding „Love me like you do”, które kojarzą się z klubami oraz dyskotekami. Jeżeli chcesz umilić randkę z facetem piękną, nastrojową muzyką, wybierz raczej kilka z naszych propozycji.

Zobacz także: Perfekcyjna pierwsza randka

Strony

× Użyj prawej i lewej strzałki na swojej klawiaturze, aby przeglądać podstrony artykułu
Komentarze (0)
ocena
0/5

Pozostaw pole puste, aby dodać komentarz jako anonim.

Opcjonalnie

Ocena artykułu 1-5

Wpisz wynik równania, aby dodać komentarz